bugün

Sadece club brugge ye sokmayacağımızın belli olduğu maç.
Attığımız her gol kiminin zoruna gidecek kimine mutluluk verecek.
hangi renklere gönül verdiğimin bir önemi yok, bugün beşiktaşlı olacağım maçtır. yenin de sevinecek bir şeyimiz olsun bu ülkede.
içimden veli kavlak'ın gol atacağı hissi geçen maç.
büyük gün geldi çattı. club bruge'u destekliyoruz.
akıllıca bir oyun ortaya koyarsak beşiktaşımızın almasını umduğum maç. avrupaya karşı boynumuz bükük olmamalı.
maça gelecek taraftarlarımızın içlik, hırka, kazak vb. sıcak tutacak giyecekleri giymesi tavsiye edilir. maç saati havanın -1 derece olması bekleniyor. çocuğunuz falan olmaz mazallah. maça gelirsek beşiktaşımızın çift forvet ile oynayıp kazanacağı maç.
demba ba nın eski formuna dönme sinyalleri verdiği son maçtan sonra bu maçta da gol atar . 2.gol tabi ki olcay şahandan gelecek 2-0 alacağız inşallah . Çeyrek finalde de iyi bir kura ile herşey olabilir . Hep beraber destek verelim arkadaşlar haydi . saldır kartal okey let's go oleyy oleyy
Beşiktaşımızın alacağı maç.
#saldır#beşiktaş
Tolgay bu maçın kilit oyuncusu olur.
Gökhan töre'yi hesaba katmıyorum. bu maçta onu bağlasalar tutamazlar, tutulmaması gerekiyor.

Bugün beşiktaş'lıyım. Hadi Beşiktaş!!!
beşiktaşımın 3-0 alacağı maç.
sabah sabah uyanıp bugün beşiktaşın maçı var dedirten maçtır. haydi kartalım kalbimiz seninle.
Beşiktaş'ın favori olduğu maçtır. Deplasmanda iyi oynayan Beşiktaş maçı 2-1 kaybetmiştir. Beşiktaş'da 5-1 kayseri erciyes galibiyeti sonrası çok olumlu var. Beşiktaş için birebin.com'da verilen oran 1.60

https://www.birebin.com/i...-brugge-mac-sonucu-118987
Beşiktaş ın 1-0 ile turu geçeceğini düşündüğüm maç.
türkiye" yi seven, ülkemizin futbol puanına önem veren herkesin beşiktaş" ın kazanıp tur atlamasını isteyeceği maç. aması maması, lamı cimi yok. nokta.
Bugun beşiktaş'ı destekliyorum. Türk futbolunu temsil ediyorsun yüzümüzü kara çıkarma.

Sarı-laci..
ilk maçta da görüldü ki club brugge duran topları iyi kullanan bir takım. bu yüzden en dikkat etmemiz gereken nokta bu olacak. dün basın toplantısında slaven bilic şöyle bir şey demiş, 'Yarın da erken gol bulmak bizim istediğimiz şey ama bu zor olacak'
bu akşam, seyirci desteği ile birlikte ilk dakikadan itibaren baskılı oynayacak olan bir beşiktaş olacak gibi görünüyor. umarım gülen taraf biz oluruz.
Beşiktaşın 3-0 kazanacağı maçtır.
brugge eger 1 gol atarsa 8tasa 3 lazım.onun icin forza brugge diyoruz.
Beşiktaş takımına güvenmem. ilk Liverpool maçında da o kadar iyiyken biri bi salaklık yapacak dedim, sağolsun motta yanıltmadı o maç. Benzer şeyleri asteras maçlarında da sezmiştim. Eminim çoğu bjkli arkadaş da aynı şeyleri yaşamıştır.

Maça gelecek olursak; çoğu futbolseverin dediği gibi brugge 2-3 oyuncuyla maç koparan bir takım. ilk maçta sonradan giren oyuncu zaten bu 3lünün de en zayıf halkasıymış zaten. Geri kalanı 11'i doldurmakla sorumlu.

ilk maçta koparacaktı bjk. Koparmıştı da. Sonra kendi eliyle verdi. Zannımca bugün de benzer şeyler olacak. Ayarsız bi bjkliden bi kırmızı bi penaltı gibi ölümcül bir hata bekliyorum. Yapmazsa olmaz zaten. (dilerimki aslında bunu bir brugge'li yapsın.)

bjk bu turu bence zor atlar. Atlarsa da helal olsun deriz.

Yenemezse de gelsin aziz ağanın, ik(53)'ın takımını yensin, şampiyon olsun.

Not: fb.
bir Fenerbahçeli olarak Beşiktaşa başarılar dilediğim maçtır.
Bakın Beşiktaşlılar hemen eksilemesin liverpool galibiyetlerine Gölge düşürmek için söylemiyorum ama son dönemde Liverpool mükemmele yakın bir futbol oynamasına rağmen Beşiktaş deplasmanında da içerde çok kötüydü.çünkü Liverpool için asıl hedef şampiyon ligine gitmek yani Premier lig...Nerdeyse liverpool'un her maçını izleyen biriyim son 20 maçlık periyotta en isteksiz ve en kötü futbollarını BEŞiKTAŞ'A karşı oynadılar.

Bunu niye söylüyorum Beşiktaş maçta kendini favori görmemeli ve maçı Liverpool maçını ciddiye aldığı kadar ciddiye almalı.gönülden turu geçmelerini isterim.Başarılar.
maalesef cuma sabahı gazetelerde "beşiktaş denizi geçti, derede boğuldu," diye yazılacak maçtır. deniz liverpool yani. umarım yanılırım ama keşke maç tt arena gibi bir stadda oynanabilseydi. olimpiyat stadındaki maçın berabere biteceğini düşünüyorum, hatta son dakikalarda her riski göze alacak bir beşiktaş kontrataktan gol yiyerek maçı yenik de kapatabilir.

Keşke belçikadaki maçta o saçma salak penaltı golü yenmeseydi, ne güzel gol de atmıştık.
Bu maçı Beşiktaş ya 1-0 galip gelecek yada penaltılarla maçı kazanacak. Maçı kazanması Fenere kolaylık sağlar. Beşiktaş bu maçı kazanarak tüm gücüyle oynar ve yorulur. Bundan dolayı ligden düşebilir.
Besiktasin insallah tur atlayacagi mac.
Besiktasimizin club brugge'u hoplatacagina inandigim mac. Ulan su turlari atlayinda varsova' da bi maciniza gidelim. Haydi besiktas, bu gece her yer siyah beyaz!