bugün

25. Dakikada 0-0 süren maç.
Ümraniyespor'un zayıf rakibine acımadan kökleyeceği maç.
Uyku getiren bir oyun oynuyoruz.
Galatasaray çok kötü. Trollemiyorum, ligi adana demir'in de gerisinde bitirir. ilk 5 zor. Oyunları resmen ben tünelin ucundaki boka gidiyorum diye bağırıyor. Bu maçı es kaza bulduğu gollerle 3-0 kazansa dahi, ben bu oyunu gördükten sonra gs'yi şampiyonluk rakibimizden çıkarıyorum an itibariyle. Bütün transferler çöp. Oliviere çok kötü, seferovic inanılmaz kötü, torrera hiçbir varlık gösteremiyor. Yolları yol değil. Ümraniye kaleden pasla çıkıyor, pres dahi yapmıyor gs. Fizik güçleri ve oyunları, oyuncuları, Fenerbahçe'nin çok çok gerisinde. Bu yıl yarış fb ve TS arasında geçer, bjk'nin ne yapacağı meçhul. Hocaları kötü onların da ve defansları yok. Fenerbahçe böyle giderse yine nisanda şampiyon olabilir. Bu seneki oyunumuzun ve fizik gücümüzün izleyen herkes farkındadır. Oyuncular da kaliteli, hoca desen jorge jesus. Nihayet o sene bu sene olabilir.
86. Dakikada gomis galatasaray'ı 1-0 öne geçirmiştir.
maçın kahramanı mertens. girdi ve rakibi ezdi. birinin golü atması gerekiyordu, o da gomisin işiydi.
Stoper bir sarışın var. Tez zamanda tazminatı verilip yollansın yerine 1. Lig ten veya 2. Lig ten biri getirililsin daha iyi olur.

Yoksa Galatasaray ın başına çok iş açacak.
Yine son dk balı ile yırttılar.
Teknik ekibin gomisinkini acil alması lazım yoksa göte gelmişlerdi 3 haftada. Abdülkerimle de bu iş olmaz onu anladık.
Galatasaray kötü falan değil. Bazı zerzevatlar maçı at gözlüğüyle izliyor. Evet ilk yarı kötüydük. Çok top kontrolü hatası yaptık. Ama buna rağmen bir çok pozisyon bulduk. 2. Yarı mertens girdi ve ideal 11 e geçince tek kale oynadık. Pozisyon üstüne pozisyon bulduk. 25 tane Şut çektik maçta. Mertens çok klas topçu abi. Adamin ayağına top yakışıyor. ilerde top tuttu atak sürekliliğini sağladık. Frikik vuruyoruz direkten dönüyor Yunus plase atıyor girmiyor. Seferovic atamıyor. Takımda bi Bitiricilik problemi var. Daha oyunumuz oturmadı. Oturduktan sonra daha iyi olacağız. Kerem çok rezalet. Yerine kanat lazım. Daha iyi bir forvet lazım. Bomba gibi bir takım gelecek

Bu 7enevbahce uçan kaçan fener umraniye den hakemle zar zor 1 puanı kurtarmıştı hatırlatirim. Geçen hafta da mal gibi hata yaparak yenildik. Geçen seneye göre oyun üstünlüğünü dominantligini sağlıyoruz daha da iyi olacağız.