bugün

Ben bi efendiyi tutturabildim, gerçi boydan fazlalığım var ama tutmadı sonuçta.
efendiyim sadığım ama 1.82 yim aq.
sözlükteki herkes yine 1.85 bildiğimiz gibi. E kızların da hepsi 45 kilo ama inanmıyorsunuz şüşko diyorsunuz, ilginç.*
Kendine güvenip ilgi manyağı ruh hastalarıyla uzak mesafe ilişkisi yapmaması gereken erkektir. Hasta biriyse huyuna boyuna bakmaz, ilgi manyaklığından öküzün biriyle aldatırlar seni 1.85 lik efendi, sadık ve yakışıklı adam...
boydan kaybettim 182 yim. ama efendilik bir boka yaramıyor yakışıklı olsanda içine sıçıyor.

serseri piç fırlamalardan hoşlonıyor kızlar hep efendilikten kaybediyorum. en son konuştuğum kız ben sert erkek severim dedi ve reddetti.
boydan kaybettim 182 yim. ama efendilik bir boka yaramıyor yakışıklı olsanda içine sıçıyor.

serseri piç fırlamalardan hoşlonıyor kızlar hep efendilikten kaybediyorum. en son konuştuğum kız ben sert erkek severim dedi ve reddetti.
Başlıktaki kriterlerden erkek kısmına uyuyorum.
görsel
köle pazarında satışa sunulmuştur !..
boydan birazcık kıs ben oluyorum o.
Beklediğim espriyi yapan olmamış garip.
Bakın böyle başlıklar açmayın. (bkz: zukertort) ‘un avlanmaya çıktığı başlık biçimidir.

Küçük bir not: Türkiye sınırları içinde böyle bir erkek tipi yoktur.
boyda 3-4 cm fazlamız, yakışıklılıkta görece eksikliğimiz vardır.
(img:#2198379)

(#45219645) amme hizmeti olsun diye şey yaptım madem bekleniyor *
Zengin kismi eksik olmus. Bir de zengin olursa her genç kızın rüyası olabilir.
ben 1,82 boyundayım.
Yarışmaya sandalyeye çıkıp katılabiliyoz mu ?
önemli olan boyu değil işlevi.
türkiye de arge nin olmamasının kök sebeplerinden sadece biri..
Boy tutmadı 4 santim fazlam var. Gidip kara talihimin gözüne iki tane yumurta kırayım bari.
var mı öyle biri gerçekten. hayal kurmayalım şimdi
(bkz: yok ebesinin Ali Sami)
ben 186 cm boyumdayım. Profil fotomda bana aittir hızlı koşar güzel dans eder ve zekiyimdir. Basketbol oynamak ve yüzmek favori sporlarımdır. Sadık olma kısmı bence full karsı tarafla alakalıdır bence eger karsındaki her halukarda helen se bence gerek yoktur baskasına bakmaya saten baksanda bir helen etmez. Neredesiniz izmirin helenlerii.
-11 cm boyla ve yakışıklılıkla kaybettiğim sıfat. yazık oldu.
(bkz: efendim canım)