bugün

içindeki çocuğun hala baskın olduğunu belirten eylemdir. bir kere çizgi film izleyen insanlar neşeli olur. *
18 yaşımı geçtim hala izliyorum çok eğlenceli gerçek dünyadan uzak olması beni çekiyor.
çocuk olamakla alakası yok zevkli olduğu için izlenebilir.
çocuk olamakla alakası yok zevkli olduğu için izlenebilir.
çizgi film izlemenin yaşı elbette olmaz normaldir. ama 18-20 yaşındaki, insanların cümle kurması anlamsızdır zannımca. sonuç olarak çok büyük yaşlar değildir bunlar. hani 30'nda, bir adam hala çizgi film izliyorum dese anlarım. ama yaşın daha 18 ergenliğini atlatalı aradan bir sene geçmiş, seneleri devirmiş, hayatın sillesi yemiş biri gibi hala çizgi film izliyorum ulan dersen, iyi seyirler kardeşim derim.
29 yaşındayım çizgi film izlerken yanında çilekli sütte varsa deymeyin keyfime.
(bkz: 30 yaşında hala çizgi film izlemek)

evet hala izliyorum. özellikle tusubasayı izliyorum. çocukluğum aklıma geliyor. o zamanlar tusubasayı çok izlerdim. o zamanlardaki kokuyu alıyorum. bu kadar kirli değildim. çevremdekilerde bu kadar kirli değildi mesela. hesaplarımız çok basitti. dokuz aylık oynarken kaleye geçmezsem mutlu olurdum mesela. böyle basit ve sadeydi hayat. velhasılı kendimi o küçük çocuk gibi hissetmek hoşuma gidiyor. ruhumun temizlendiğini hissediyorum. meraklısına söyleyeyim, yumurcak tv de akşam 6-7 civarları tusubasa yı izleyebilirsiniz.
18 yaşına gelen insanın, hala çizgi film izlemesi çocukluk alışkanlığıdır. etkisinden kurtulmak zordur. bazı babalar çocuklar, çizgi film izliyor diye mecburen kendileri de izliyor. lakin eski kaliteli çizgi filmler maalesef yok. pempe panter heidi özellikle değerli adlı köpeğin, maceraları on numaraydı. şimdikiler, çok yavan ve sade.
bunun 27 yaş olan versiyonları da vardır.

(bkz: south park)
(bkz: the simpsons)
(bkz: family guy)
(bkz: american dad)
(bkz: avatar the last airbender)
(bkz: avatar the legend of korra)
27 yaşına girip de hala çizgifilm izlemek kadar tuaf değildir.
otuz yaşıma geldim ve tv karşısında halen çizgi film izlemekten vaz geçmiyorum.

çok zevkli ya la.
normaldir. 20 yaşında olmamla birlikte ben de hala izlerim. yeni favorim ise fish hooks.*
5 yaşında siyaset meydanı izlemekten yeğdir kanımca.
Southpark ve sungerbob her yasta izlenir.
kimi çizgi film vardır bebelere hitap eder, kimi çizgi film vardır yetişkinlere hitap eder.
37 yaşındayım hâlâ izliyorum.
avatar ve sünger bob için kendime kızıyordum ama yalnız değilmişim, avartarı yapan kişilerde hedefimiz küçüklerdi ama büyükler izliyor demiş.

not : yaş 22
21 yaşımdayım hala izliyorum izlemeye de devam edicem. Çizgi film apayrı bişey insanı zihnen rahatlatıyo bütün stresini uzaklaştırıyo..
21 yaşında izlemekten daha yeğdir.
çizgi filmleri sadece çocuklar izlemelidir ibaresi olmadığına göre sorun yok.
Hala çizgi film izliyorum. Pişman mıyım? Asla!