daha ömrünün baharında kendisini aşk yoluna hibe eden kızdır. aslında hata eder ve duygularını boşu boşuna harcatır.
arkadaş çevresine, benim hepinizden çok flörtüm oldu demeye çabalayan, bişeyleri ispatlama peşinde olan kız kişisidir. sırf sayıyı artırmak için öcü kılıklı erkeklerle bile takılır bi süre. neyin peşindesin kızım? adam gibi olsun bir tane olsun.
Kaşardir acik ve net. Lisede sevgili muhabbeti yapAn kizdan hayir gelmez hatta hayatinin her hangi bir doneminde de sevgili muhabbeti yApan kizlardan uzak durun.
geleceğin kaşarı
kendisini çocukluktan genç kızlığa geçtiğinin ıspatı düşüncesindedir ancak hata eder o yaşta sağlıklı ve akıllı düşünemeyebilr sonrasında ise çok üzülebilir.
haddi hesabı olmayan yanlışları üç beş sene sonra gariban bir elemandan çıkaran kızdır.
http://www.youtube.com/watch?v=7wm-0GCyYZo
16 yaşındayken 8 tane erkekle çıkmış olan bir akrabam vardı. ben daha erkekleri bildiğin necaset olarak tahayyül ettiğim dönemde(15 iken), o memleketi bitirmiş, dışına çıkıyodu. şişeyi kırdırmamış olacak ki sorunsuz bi şekilde evlendi.
Uzmanlarımıza(!) göre ergenlik yaşının 3'e cinselliğinde ona keza olduğu bir dönemde sakıncalı bir durum.