bugün

18 yaşında bir kızın bakire olmadığı için orospu, 18 yaşındaki bir erkeğin ise bakir olduğu için mal olarak görüldüğü topraklarda yaşıyordur.
öyle olmaya devam ederse bir gün kızın biri ırzına geçebilir. temkinli ol karşiim.
(bkz: bozarız anam)
70 yaşına gelince bile hala hayattaki tek gayesi 10 cmlik cükü olacak olan insan beyanı.
yoh amk mağarada mı yaşıyorsun derler adama. evet.
allahtan 20 yaşındayım.
5 ay sonra 22 olacağım hala bakirim.
görsel
Aklıma umut Sarıkaya'nın bu karikatürü geldi. Ameriga la bura amk.
çoluk çocuktur. yazık. evet.
oytun karan yapsın size bi iyilik.
ikinci el kullanılmışlara dert olmuştur.
Ne mutlu ki daha büyükleri de bunu başarabiliyor. Mesele adam olmak. Iki gram için şerefine ihanet etmemeli.
lan kadınlar mı size şeref katıyor namınızı yüceltiyor düşükler, ben kendini bu kadar hiçe sayıp küçük düşüren bu kadar şeref yoksunu insanı bir arada görmemiştim ama bu sözlükte tonla var. yazık cidden 1 gram beyniniz var onuda kullanmayıp özenle saklıyonuz, sizde haklısınız sakla samanı gelir zamanı, lazım olduğunda küflenmiş olmaz umarım.
insanları böyle yargılamamak gerek dedirten başlık.
acınası erkek modelidir. oğlandır daha. evet.
Halbuki gerçekten erkek olsa 6 yaşından itibaren başlardı değil mi ona buna incik boncuk dağıtmaya.
Normal olan durumdur hayatına düzgün insan çıkmamıştır önemli olan ne zaman yaptığın değil buna değecek biriyle yapıp yapmamaktır.
hala oyuncak arabalarıyla oynuyordur. evet.
Neden bu kadar hor görürler anlamış değilim zamanı gelince gerçekten sevdiğiyle yaşamak isteyen ve kendini ona saklayan insan tipidir. Bu işin erkeği bayanı yoktur
Namuslu takınan başkasının namusunda gözü olmayan erkektir.
Eziklikte nirvanadır.
Ezikliğin resmini çizmiştir. Evet.
portreni cizdirdigini bilmiyordum.
22 yaş ile benim. 27'ye kadar da bir hareketlilik gözükmüyor.
Bakir olmayan erkek kapağı açılmış gazoza benzer.

Temiz erkektir. Gönül rahatlığıyla açıp içebilirsiniz.