bugün

-beşiktaşımız'da gökhan töre cezalı olduğu için veli kavlak ise sakat olduğu için bu maçta forma giyemeyecek.

-kasımpaşa'da şota'dan boşalan teknik direktörlüğe zeki önder özen geldi. ilk maçı bize karşı olması da gülümseme sebebi.

çift forvet başlamamız gereken maçtır. demba ba yalnız kaldığındaki skorerliliğini unuttu neredeyse 1 aydır.

kasımpaşa piknik takımı gibi fakat td değişikliğiyle gaza gelirler mi, gelebilirler. derli toplu oynayıp 3 puanı bir şekilde almalıyız.

maçın hakemi de abitoğlu'ymuş. ligin ilk yarısında 2-0 kazanmıştık demba'nın golleriyle.

töre'nin yerine kerim ile başlar biliç muhtemelen.

kadro tahmini(aslında olması gereken): günay, opare, sivok, ersan, motta, tolgay, atiba, sosa, cenk, kerim, ba.

ama maalesef biliç'in tercihi: günay, serdar, sivok, ersan, motta, tolgay, atiba, sosa, olcay, kerim, ba.

skor tahmini: 2-1 galip geliriz.

edit: olcay lige verilen haftada dünya evine girdi. eşinin ismi lütfiye. kramponunda da ismi yazıyor zaten. neyse. umarım pozitif etkisi olur olcay'a. kendisine de buradan mutluluklar diliyorum. sakalları kesmeyeydin iyiydi.
özen yabanci kararina gikini cikarmayip kendisini cileden cikaran bjk yonetiminden intikamini alacaktir, ms 1 veya 0 ç, bobrek bas koseye cekil.
bilic'in töre'nin bölgesinde sosa ve orta alanda Oğuzhan'la başlama ihtimali de var, bunun gibi hamleleri yapmışlığı var.

ben bu maçta çift forvet başlayacağı ihtimalini pek düşünmüyorum, başlamalı mı emin değilim, Kasımpaşa'yı çok yabana atmamak gerekir, tehlikeli takım.

unutmamalı ki bundan sonra ki her maç mecbur üç puan maçı, 1 golle de olsa o üç puan önemli, artık tek bir puan kaybının telafisi yok.
beşiktasın kazanacağı maç.
Beşiktaş: Günay Güvenç, Serdar Kurtuluş, Ersan Gülüm, Tomas Sivok, Ramon Motta, Atiba Hutchinson, Jose Sosa, Tolgay Arslan, Olcay Şahan, Mustafa Pektemek, Demba Ba

Yedekler: Veysel Sapan, Pedro Franco, Daniel Opare, Necip Uysal, Kerim Frei, Oğuzhan Özyakup, Cenk Tosun

Kasımpaşa: Isaksson, Veysel, Donk, Barış, Sancak, ilhan, Castro, Babel, Scarione, Tunay, Adem
Mustafa'nın kırklanarak çıktığı maç. Cenabetliği geride bırakmış ki gol atarak takımı öne geçirdi.
derbide bjknin 1-0 önde olduğu maç.
gollü geçeceğine inandığım maç.
ataklar güzel.
biraz daha baskı yapsak daha kolay gol buluruz.
şuan için iyi oynuyoruz.
sivok da iyi.
demba ba nın suskunluğunu bozduğu maç.
etti iki.
haydi kartalım.
kralın soytarılarını ikilediğimiz maç. bir tane bile karakterli oyuncusu olmaz mı bir takımın? savunmadaki barış' a ayrı bir kıl oldum.

edit: 2-1 oldu lan.
veysel veysel diyenlerin önder özen demediği maç.
ölümsüz olsak ta, sivokla önümüzdeki bi 50 yıl için daha sözleşme imzalasak.
rahat bi takım olmasak, atsak golleri ardarda.
kasımpaşa beraberliği yakalamak için zorlayacaktır ama beşiktaş üçüncüyü kontrataklardan bulacak göreceksiniz.
arkadaşlar ne dedim ben gördünüz değil mi? kasımpaşanın maçı bırakma vakti geldi artık asılmayacaklar maça.
bir kırmızı kasımpaşa'ya
bir gol bjk'ya.
3-1 olan maç.
amk kimse ziklemiyo maçı.
gunayin dokturdugu mac. masaallah.
maçta başka goller de gelebilir çünkü kasımpaşa iyice açık vermeye başladı maçı yerinde izlemek isterdim.
beşiktaş maçı kopardı helal olsun 3 puanı hakettiler yarın galatasaray puan kaybedecek beşiktaş asıl o zaman bugünki maçın tadını çıkaracak.
kan aldığımız maç.

adem taraftara ana bacı girerek kırmızı kart yemiştir.

olum sen kendini emre mi sandın?
slaven bilic 5 önder özen 1 bu maçı iki teknik direktör de çok ciddiye almıştı çünkü önder özenin gitmesine sebep olan kişilerden biri bilicti.
soza nın golüyle 1-5 olan maç.
kartalimin 5-1 koydugu mactir.
bu Kasımpaşa değil miydi tekrarı söz konusu olan maçtan önce 100 maç yapsak hepsini kazanırız diyen. he yavrum he, sen maçları ve golleri saymaya devam et. 4. maç, 4. mağlubiyet. golleri de siz sayın artık. kendini bilmez aptallar sizi.
beşiktaşı tebrik ediyorum bileğinin hakkıyla maç kazandılar umarım şampiyonlar ligine giden iki takımdan biri olurlar.
Hasan hilmi öksüz"10 maç yapalım 10'unu da alırız" demişti.o laftan bu yana 4 maçtır koyup koyup hoplatıyoruz.
beşiktaş'ın 1-5 kazandığı maç.