bugün

Dünkü Brezilya-Meksika maçıyla birlikte yüzbinleri yatıran maçtır. Hollandanın 5-1'lik ispanya galibiyetinden sonra çokta takmadığı maçtır.
ulan bi penaltı oldu bi baktım tabağımdaki aşım bitmeden 2-2 olan maçtır. türkiye de böyle oynansa "vay amk" der baylırsın yeminlen kız
anasını siktiğimin avustralyalılarının ( eke doydum ) handikaplı kuponlar tutmasın diye 3-2 mağlubiyeti kabul ettiği, yüklenmediği maçtır. ayrıca bacını sikeyim robben
murat kosova - ersin düzen tarzı alakalı alakasız götü yırtılır gibi bağırmalı maç anlatımlarını sevene mübarek olsun. ben taç olduğunda aynı anda hem penaltı hem 5 kırmızı kart verilmiş gibi bağıran adamları sevmiyorum. bu maçın anlatımı fena değildir.

halit kıvanç, murat ünlü, orhan ayan gibi bu mesleğin maradonası adamlar da 50 senede bir çıkıyor keşke anlatsalardı da onlardan dinleseydik.
Hollanda her zamanki gibi ilk bir iki maci super oynuyor, sonra kendilerine gelen bir ozguvenle pirt bir takim oluyor...
spiker sanki elazığspor kayserispor hazırlık maçını anlatıyor. ne mallar var ya. garip maç vesselam.
Cahill'in mükemmel şutuyla damgasını vurduğu maç.
hollanda'nın hücum gücü mükemmel ama defans konsantrayon eksikliğinden mi yoksa gerçekten kötü olduğundan mı ne tel tel dökülüyor.

bu arada ispanyolların da şu defansa karşı sadece 1 gol bulmuş olmaları ibret verici. biraz akıllı olsa avustralya bile bugün 4-5 gol bulabilirdi hollanda'ya karşı. bu maç 6-4, 7-5 falan bitip dünya kupaları tarihine geçebilirdi.
avustralyanin belki coj yetenekli oyunculari yok ama takim olmayi ogrenmeleri bu acigi kapatiyor. yurekli olmalari, ellerinden gelenin en iyisini yapmalari onlari bu kupada gonullerin sampiyonu yapacak buyuk olasilik.
30 metreden hollanda koydu.3-2
An itibariyle Hollanda'nın 3-2 öne geçtiği maç.
3-2 olan maçtır.
yok artık dedirten golü atmıştır hollanda.
O penaltı Hollanda yı fişekledi. Daha yarim saat var. Hollanda 4-2 alır.
spiker jedinak'ın kayseride oynadığını söylememiştir. kayserispor'a gençlerbirliği formasıyla kariyerinin ilk hat trick'ini gerçekleştirdiğini anlatmıştır.

ayrıca jedinak gençlerbirliği ve antalyaspor (kiralık) formalarını giymiştir...
2-2 olmuştur.
2-2 olan maçtır.
mile jedinak'ın kayserispor'da oynadığını söyleyen spikerin anlattığı maç. doğrusu antalyaspor'dur
düz mantığa göre avusturalyanın ispanyaya 17 atması gerekir. çünkü adamlar mükemmel oynuyor.
Spikerin verdiği gereksiz bilgileri dinleyerek izlediğimiz maçtır.
Avustrulya'nın penaltı golüyle 2-1 öne geçtiği maç.
avustralya'nın penaltı kazandığı maç.
Adamın cahil cesaretiyle vurup beraberliği sağladığı, TRT spikerinin beşik gibi salladığı maçtır.
cahill tarafından atılan gol 1988 de van basten tarafından rusya ya atıldı.
ispanya'nın anasını ağlatan takım avustralya'ya karşı zorlanıyor amk. güzel maç ama...