bugün

Galatasaray'ın, rusları kevgire çevirmesini umduğum maç.

Şampiyonlar ligi maçıdır, fbliler bilmez. Bjkliler yarım yamalak bilir.
Galibiyet almamız gereken maçtır.
Öncelikle;

Vurduğun gol yediğin ofsayt olsun Lokomotif Moskova.

Cimbom'un küsküyü yiyeceği maçtır. 1-2 maç skoru. Evet.
Cimbom'un küsküyü salacağı maç.
Tabi ki sadece lokomotif moscowa'ya değil. Onla birlikte tüm kuşlara.
Forvette eren defansta maicon ile iyi performans sergilersek 3 golden fazla yemeyeceğimiz maçtır.
özetle,

çaktığın gol attığın kafalar filelerle buluşsun lokomotif.

t: lokomotif moskovanın uzun menzilli su geçirmez boru döşeyeceği maç olacaktır. net...
Vatan haini olmayan herkesin kayıtsız şartsız galatasaray’ ı destekleyeceği maçtır. Aksini iddia edip gerçekleştiren vatan hainidir.
Desteklemeyenlerin vatan haini falan olmayacağı maç.
Herkes herkesi hain ilan ediyor, embesil doldu ülke amk. Ben Galatasaraylıyım. Galatasaray dışında herhangi bir kulüp takımını Avrupa'da neden destekleyeyim amk? Türkiye dışında yok böyle sikik bir algı.
Desteklemeyenler bence daha samimi.

Galatasaray'ın galibiyeti ile sonuçlanacak maç.
Vurduğun gol olsun aslan. Avrupaya ihtiyacımız var.

Not: taliscaspor
0-3 bitecektir. At fava bekle.

Edit: tahminim ters de olsa dogru çıkmıştır. Ehehehehe.
Savunma hattı hücum hattı da GS den iyi. Kadro avantajları var. istanbul'da 1 puana yatarlar belki ama Rusya da gs yi rahat geçerler.
Galatasaray'ın stoper ikilisi ve olmayan forveti zerre güven vermiyor. Buna ilaveten Moskova takımının kadrosunda da birçok şampiyonlar ligi tecrübesi olan topçu bulunuyor.

istanbul'daki maçı Galatasaray'ın sadece ve sadece taraftar faktörüyle kopartacağını düşünüyorum. Moskova'daki maç kışa kalacağı için iklim şartlarının da etkisiyle bizim takımı biraz patates ederler gibi geliyor.

Yani Özetle galatasaray günündeyse bu maçı alır.
Hangi kanalda olduğunu merak ettiğim maçtır.
Ülke puanı adına saldır cim bom.

Not:size göre tinerci jk.:)
tv'den de olsa şampiyonlar ligi müziğini duymak için sabırsızlandığım karşılaşma.

Die Meister
Die Besten ulan!
Lokomotiv'in 3 tane kitleyeceği maç.
0-3 ya da 1-3 biter.
Benfica'nın kitlediği halde sözlük hesaplarını hala silmeyenlerin moskofçuluk oynayarak bir ümit Galatasaray'ın yenilmelerini bekledikleri maç.

Ulan sen 11 senedir şampiyonlar ligine gideme, bir de utanmadan içten içe Galatasaray'ın rakibini destekle.
Ezikliğin kitabı yazılsa 32 sayfa önsöz Fenerbahçe'ye ayrılır yeminle.
Galatasarayımın kendi liginde oynayacağı maç...

Ayrıca rakibi dışında içerdeki rakiplerinede koyacağı maç...
yayıncısı henüz belli olmayan maçtır.

(bkz: euroya ben de kırgınım o konuda)
Şampiyonlar ligi'ne gidip averaj takımı olmayı başarı sananların ümitle beklediği maç.
Ayrıca birçok gsli fener derbisi için sözlük hesabına iddiaya girmesine rağmen sildirmedi, örnekleri çok var. Ben hesap sildiricem dedim, sözlük hesabını değil. Hesap deyince neden aklınıza sözlük hesabı geliyor anlamış değilim.
Yarın oynanacak olan şampiyonlar ligi maçı. Kuşlar açtığım bu başlığı panayır alanına çevirmeyin, siz ne anlarsınız şl'den.
MAÇ GÜNÜ: 18 EYLÜL SALI
MAÇ SAATi: 22:00
STADYUM: TÜRK TELEKOM STADYUMU
YAYIN KANALI: beIN Sports veya TRT 1
Bugün günlerden Galatasaray.

Hayallerimiz dünyadan büyük.
Rusların fransızlara, Lokomotiv'in averaj takımı gsye 3 tane saplayacağı maç. Vurduğun gol olsun Lokomotiv! Fatoşun çocuklarına koyun da geçin..
lokomotiv moskova'nın zayıf rakibi gese'ye boruyu sokması gereken maçtır.