bugün

SAAT 17.00 DA YAPILACAGI AÇIKLANAN TOPLANTI.

ne açıklama yaparsa yapsın, yarın başbakan tarafından yalanlanacaktır. ona göre dinleyin derim.
başlamak üzere olan toplantı.
penguen tv'den izlenebilir. başlamıştır.
an itibariyle başlayan toplantı.

cnn canlı veriyor.
birileri kürsüye bağlasın, zira özgül ağırlığı hava yoğunluğundan daha az şu sıralar.
Bülent arınç ın baya bir gergin olduğu gözlenen toplantı.
biz %50 oy aldık milli iradeyiz asarız keseriz siker hatta gangbang yaparız der büyük ihtimal. %50 oy alınca hırsızlık yasal mı oluyormuş?
arınç'ın sık sık yutkunduğu gözlenen basın toplantısı.
yargı gereğini yapması gerek dedi. hadi bakalım.
bazılarını resmen deliye döndüren açıklama helal olsun.
cemaat - akp kavgasi isteyen insanciklara fena ayar veren basin toplantisidir.
baskılara, yasaklara, yolsuzluklara karşı durduk duracağız diyor.

hangi ülkenin sözcüsü lan bu?
Yaptığı konuşmadan kendi bile memnun değilken bir dinleyen olarak memnun olmam mümkün değil. Kendi işine bakacağı yerde yine muhalefete sallıyor siz bir kendi durumunuza bakın onu anlat bize. Yargı karar vermeden peşin suçlamayın diyor ama içerideki askerlerin suçları kanıtlanamadığı halde suçlu ilan edildiler. Onu napcaz. Tutuştu şimdide gizlilik bilmem ne diyor neden Arınç neden? Mağdur bir sizsiniz zaten.
gizli soruşturma diye bir laf etti. yok efendim bu gizli falan değil. gizli soruşturma nasıl olur bir hukukçu olarak bilmesi gerekir.

edit: madem soruşturma gizli neden yargıyı etkilemek maksadı ile konuşuyor.

(bkz: söz hakkı savunmada)
konuşmadan Anladığım kadarıyla;

Muhalefet suçlu
internet medyası suçlu
Sosyal medya suçlu
Muhalif medya suçlu
AKP!liler sütten çıkmış ak kaşık..!!!!
kesin birşey çıkmaz. dinlemeye gerek yok. kesin işin içinde birşey vardır yoksa yöneticilerimiz sütten çıkmış ak kaşıktır. tema budur.
sabahın beşinde ev basılmasından şikayetçi su sıralar.

tey tey teyyyyy!
11 yıldır yolsuzluğa yoksulluğa yasaklara karşı dimdik durduk dediği konuşma olmuştur. oh be rahatladım. bi an korkmuştum.
saygılar..

kendilerine haber verilmemesinden ötürü rahatsızlıklarını dile getiriyor şu sıralar..
yine faiz lobisi.
kendileri hariç herkese suç bulabilen bir konuşma.

kulak astığımıza değmez artık bu adamları. cidden ben ilticayı ciddi ciddi düşünür oldum amına koyim.

Bu kadar halkı/milleti ile taşşak geçen başka bir hükümet görmedi bu topraklar.
Salak yerine koyulmaktan yeminle bıktım.
ağlıyoruz o halde haklıyız.
haberimiz neden olmadı diyor lan şaka gibi. insan düşünür amına koyim biz hükümetiz bizden habersiz kuş ucmamasi lazım demesi gerekirken polis bize haber vermedi diyor hahaha.
"bir içişleri bakanının oğlunun gözaltına alındığını basından duymasından acı bir şey var mı? sözünden anladığımız kadarıyla babasının haberi olsa olay kapanırdı. Adamların içine oturan tek şey bu.
yutkunarak bize bir şey anlatmaya çalışıyor arınç. konuşmanın geneli tam bir çaresizlik, kızgınlık ve öfkedir! iğne akplilere batınca neler çıkıyor ağızlardan neler...