bugün

https://www.youtube.com/w...8AaqgkzEI&app=desktop

Bu da hikayesi : https://www.youtube.com/w...md5Nk66ww&app=desktop
2000 yılı mayıs ayında çıkan 3. teoman albümünün ismi. bir önceki o albümü gibi her şarkısına klip çekilebilecek sağlam bir albümdür.

ilk kez bir teoman albümünü özellikle bekleyip çıkar çıkmaz almıştım istiklaldeki ada müzik'ten. paramparça'dan sonraki rüzgar gülünü ise diğerlerine geçmeden defalarca üst üste dinleyip daha sonra diğer şarkılara geçmiştim.

sevdim mi bokunu çıkartana kadar sık dinliyorum. bu albümdeki rüzgar gülü şarkısının akıbeti de aynı oldu.
Allahın en belalı otobüs hattı.
içersi yaşlı kokuyor. Asla oturamıyorsun, her daim dolu.
Ulan sikerler ya.
Öleceksiniz hala binmeye çalışıyorsunuz aq otobüsüne!
Para kazanamayan otobüs hattıdır.
Binen 10 kişiden 8i ücretsiz yaşlı kartlarını basıyor çünkü.
Aslında bakarsanız, otobüs denemez, (bkz: yaşlı servisi) dir.
Allahın pazar günü saat 12 de ağzına kadar yaşlı dolma yeteneğine sahip otobüs.

Sürekli birileri omzunuza kolunuza dokunuyor çünkü bir yerlere çarpmadan seyir halindeki otobüste yürüyemiyor zombiler.

Yaşlılar da yer veriyor çünkü ara ara ölmeden önce son bir pendik-kadıköy turu atmak isteyen çılgın yaşlılar binebiliyor.
dünyayı ben yarattım yaşıdır.
doğurmasaydın o zaman beni yaa, yaşıdır.
klor'un atom numarası.
bir sayıdır, daha fazlası değildir. kişiselleştirmek gerekirse 10 yıl önceki yaşım diyebilirim.
göztepe'ye gideceğim zaman mecburen kullandığım iett otobüs hattı. kartal pendik tarafına gittiğimde ise mümkün olduğu sürece alternatifi 16a'yı tercih ederim.
duyunca istemsizce b dediğim sayı.

(bkz: 17b)
b'li halini özlediğim iett otobüs hattı.
genellikle yaşlıların kullandığı bir iett otobüs hattı. otobüs değil yaşlı servisi.

(bkz: tekerlekli huzurevi)
minibüs yolunu kullanan pendik - kadıköy iett otobüs hattı.
pendik - kadıköy iett otobüs hattı ve çanakkale plaka kodudur.
anadolu yakasının ana iett otobüs hatlarından biri. pendik - kadıköy arasında çalışır.
ne zaman saate baksam gördüğüm sayı.

(bkz: çanakkale)
pendik - kadıköy iett otobüs hattı.
çanakkale plakası.
b'lisi corona virüsü yüzünden kaldırılmış olan iett otobüs hattı: (bkz: 17b)
(bkz: Burak yılmaz).
sadece otokar araçların çalıştığı fakat hafta sonları birkaç kere mercedes otobüs gördüğüm iett otobüs hattı.
yılların kalecisi olarak giydiğim numara.
otobüs değil, sanki yaşlı servisi.
Bu sayıya niye gıcık oluyorum lan ben. Hiç sevmiyorum aq her yerde de karşıma çıkıyo.