bugün

cumartesi günü bindiğimde iski çalışması nedeniyle ethemefendi durağından sonra güzergahının dışına çıkan ve sahrayıcedit ve merdivenköy'ün ara yollarından dolaşarak göztepe ssk hastanesi'nin oradan tekrar minibüs yoluna çıkan iett otobüs hattı. göztepe ve çemenzar duraklarına uğramadı.
yol kapalı olduğu için ethemefendi durağından sonra güzergahının dışına çıkıyormuş. göztepe, çemenzar gibi duraklara uğramayacakmış.

görsel
şu an pendik peronlarından bindiğim 17 otobüsüyle kadıköy'e doğru gidiyorum.
Yine her yerde karşıma çıkmaya başladı.
pendik - kadıköy iett otobüs hattı.
trafikte akmayan hep onun şerididir. bir de benim.
(bkz: herkesin bir popisi vardır)
Teoman’ın şarkısı.
Bu sayıya niye gıcık oluyorum lan ben. Hiç sevmiyorum aq her yerde de karşıma çıkıyo.
otobüs değil, sanki yaşlı servisi.
yılların kalecisi olarak giydiğim numara.
sadece otokar araçların çalıştığı fakat hafta sonları birkaç kere mercedes otobüs gördüğüm iett otobüs hattı.
(bkz: Burak yılmaz).
b'lisi corona virüsü yüzünden kaldırılmış olan iett otobüs hattı: (bkz: 17b)
çanakkale plakası.
pendik - kadıköy iett otobüs hattı.
ne zaman saate baksam gördüğüm sayı.

(bkz: çanakkale)
anadolu yakasının ana iett otobüs hatlarından biri. pendik - kadıköy arasında çalışır.
pendik - kadıköy iett otobüs hattı ve çanakkale plaka kodudur.
minibüs yolunu kullanan pendik - kadıköy iett otobüs hattı.
genellikle yaşlıların kullandığı bir iett otobüs hattı. otobüs değil yaşlı servisi.

(bkz: tekerlekli huzurevi)
b'li halini özlediğim iett otobüs hattı.
duyunca istemsizce b dediğim sayı.

(bkz: 17b)
göztepe'ye gideceğim zaman mecburen kullandığım iett otobüs hattı. kartal pendik tarafına gittiğimde ise mümkün olduğu sürece alternatifi 16a'yı tercih ederim.
bir sayıdır, daha fazlası değildir. kişiselleştirmek gerekirse 10 yıl önceki yaşım diyebilirim.
klor'un atom numarası.