bugün

seviyeyi yükselten açıklama. bu açıklamadan sonra sarı-kırmızılı yönetici dostlarımızın içlerinde bir şeyler kalmıştır bence.

http://www.fenerbahce.org/detay.asp?ContentID=38570
--spoiler--

spor müsabakalarının, müsabakadan bir gün önce alacakaranlıklarda yapılan kumpas ve kurgu açıklamalarla değil, ancak ve sadece sahada kazanılabileceğini

--spoiler--

komedi tadında açıklama.

bu ne oğlum?

hiç mi acımadınız taraftarınıza? saatlerce taşak geçecek şimdi millet. *
bildiğin kapaktır. net. kesin bilgi yayalım.
ağır ironi ve taşak içerir. yani siz bi susun daha ofsayt ne onu bilmiyonuz amk! denmiştir.
http://www.fenerbahce.org/detay.asp?ContentID=38570

not: ağlayan kedicikler sizi...

--spoiler--
yüzyılı aşkın bir süredir birlikte olduğumuz sarılı-kırmızılı yönetici dostlarımıza,

sporun ve futbolun manipülatif eylem ve açıklamalarla yönetilemeyeceğini, borsa ile futbolun birbirinden çok farklı şeyler olduğunu,

spor müsabakalarının, müsabakadan bir gün önce alacakaranlıklarda yapılan kumpas ve kurgu açıklamalarla değil, ancak ve sadece sahada kazanılabileceğini,

büyüklük iddiasında bulunan kulüp yöneticilerinin, futbol oyun kurallarını bilmeden ve öğrenmeden kurumsal açıklama yapmaya kalkışmalarının trajikomik sonuçlar doğuracağını,

kurumsal açıklamaların yönetici portföyü doğrultusunda mutlaka edebiyat, bilimsel bilgi ve zeka motifleri taşımak zorunda olmasa da, belirli bir ciddiyet ve anlatım yeteneği açısından mutlaka en az orta öğretim seviyesinde olması gerektiğini,

rakibinin, anayasal ve insan hakları için omuz omuza destek veren onurlu taraftarlara yakışmayan yönetimlerinin temsil kabiliyetlerinin er geç sorgulanacağını,

her kulüp yönetiminden ve başkanından aynı duruş ve cesaretin beklenmesi mümkün olmasa da, en azından taklit ve tekrar yeteneği sergilenerek toplumda iyi-kötü bir yer edinilmesinin mümkün olabileceğini,

"korku"nun insani bir duygu olduğunu, saklanılacak ya da utanılacak bir yanının olmadığını,

tarih yazma yalanlarını bırakıp tarihi okuyanlar için fenerbahçe’nin sadece bir "rakip" olmadığını anlatamadığımız ve öğretemediğimiz için,

tüm kamuoyundan özür diliyoruz... !

fenerbahçe spor kulübü
--spoiler--
(bkz: ağlama fener ağlama)
la ben böyle bir şey görmedim. adamlar o kadar fenerin yenmesine üzülmüşki resmi sitelerinden ağlıyorlar. ben bugüne kadar fenerbahçe resmi sitesinin o gol ofsayttı yea diye ağladını görmedim. rezalet bir kulüp bu geyse. iyiki fenerbahçeliyim.
-ben tarih yazdım ben rakiplerimi korkuttum ben en büyüğüm.
+al abi bir snickers ye

böyle tadda sözde ayar verdiğini sanan açıklamadır. kelime oyunlarıyla bir yere varılmaz. maç sahada kazanılır diyen takıma bak lan insan gerçekten hayret ediyor.

not: her götü sıkıştığında galatasaray vergi vermiyor manipülasyon yapıyor rörörö yapan aziz ve onun oyuncak ettiği fb yönetim kuruluna tam yakışmış bu açıklama.

(bkz: 17 şubat 2014 galatasaray spor kulübü açıklaması)
kalbini mi kırdım afedersin şeklinde biten kezban edebiyatından izler taşıyan nadide açıklama.

+ sözlerim sana ağır mı geldiiiiğğ?
- he amk çok ağır geldi şu an ağlıyorum
durduk yere yapılmayan, ibnelere cevap niteliğindeki açıklamadır.
ofsayt ın ne olduğunu bilmeyenlere kapak olan açıklama.
alnınıza nasıl bir kara leke sürdünüz göremiyorsunuz çünkü aynaya hiçbir zaman bakmadınız. ne zamanki dönüp kendinize "ben ne yapıyorum" dersiniz o an bu açıklamanız ciddiye alınır. yoksa hiçbir zaman ciddiye alınmayacaksınız ve her açıklamanızda bu kahkahalar ve bu şike söylemleri tokat gibi suratınıza vuracak. farkında değilsiniz ama sizi sizden başka ciddiye alan yok.
(bkz: sevmek sevmekse eğer sevmek sevmemektir)
Halen "sizi sizden başka ciddiye alan yok yeaa" şeklinde entryler kasan organizmaların varlığını bize gösteren açıklamadır. Hadi anladik fanatiksin felan da daha dün 450.000 kişi ciddiye aldı da yürüdü onu da mı göremedin. Bunların içinde senin takımının taraftarları da vardı üstelik. Bundan çıkarılacak sonuç, demek ki beyin hücreleri ölünce insan görme yeteneğini de kaybediyor..
''spor müsabakalarının ancak ve sadece sahada kazanılabileceği'' vurgusu yapılan açıklama...

gülmekten devamını okumadım.
siz şuna göz atın hele.

görsel
çok eğlencelidir, gülümsetmiştir. bunu ara sıra hatta sık sık yapsınlardır.
Fenerbahçe yi galatasaray la aynı şiddetle sevmem ama herifler bilezik gibi geçirmiş resmen.
Buram buram ironi kokan taşı gediğine koyan bir açıklama.
Spor müsabakalarının, müsabakadan bir gün önce alacakaranlıklarda yapılan kumpas ve kurgu açıklamalarla değil, ancak ve sadece sahada kazanılabileceğini.

tescilli şikeci bir takım için ironik bir açıklamadır.
akp'nin yolsuzluk üzerinden sarıgül'ü vurması kadar komik ve saçma ötesi açıklama.

erdoğan sarıgül'e yolsuzluk dosyaları üzerinden vururken ne kadar ciddiye alınabilirse bu komik metin de o kadar ciddiye alınabilir ancak.
tescilli şikeci fenerbahçe'nin altta kalmamak adına yapmış olduğu fakat daha da batmış olduğu açıklamadır.

ülkenin başbakanına her fırsatta söven zihniyet bugün çıkmış başbakan'ın diliyle konuşarak ''paralel yapıdan'', ''hukuksuzluk''tan bahsediyor.

çıkarlarınız örtüşünce hepiniz başbakana sempatiyle bakar oldunuz.
spor müsabakalarının sahada kazanılabileceğini öğrettiğimiz için özür diliyoruz girişinden sonra okumadığım açıklamalardır. sahada kazanmayı öğrettikleri için avrupadan siktiri yediler , başkanları 6 yıl 3 ay şike ve teşvikten hüküm giydi. işte bunlar hep sahada kazanmayı öğrettikleri için. tabii. yersen.
BORSA VE KUMPAS OLAYLARIYLA DOGRUYU SOYLEDIKLERI ACIKLAMADIR. NEYSE SIMDI SIRA BiZDE BESiKTAŞ BASKANI FIKRET ORMANDA STADIN BITIS TARIH ILE ILGILI BIR ACIKLAMA YAPACAKTIR.
şikeden bir kaç mahkeme olacak şekilde tescilli bir şekilde hüküm giymiş kişi ve kuruluşların futbol sahada oynanır dediği açıklama.. ahahah hem yüzsüzler hem de utanmaz.. kendi yaptıklarını başkası yapıyormuş gibi konuşmaları daa inanılmaz komik. bu açıklamaya ancak mal fenerliler inanır.. azizci olanlar..
--spoiler--
Spor müsabakalarının, sadece sahada kazanılabileceğini yazan Kulübün Başkanı Aziz Yıldırım: Şike, Teşvik ve Örgütten 6 Yıl 3 Ay Hapis...
--spoiler--
güzel yazılmış, iğne oyası gibi işlenmiş güzel bir bildiri olmuş, okurken güldürüyor, güldürürken düşündürüyor.
hatta git bak bakayım , ben bakkalda mıyım edasında maytap geçiyor.
insana (bkz: yine mi bamya) dedirten açıklamadır.

(bkz: ölün siz lütfen)
alışmışlar bir kere;

(bkz: fener için opera)

güvenlik aracı piste lütfen!
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar