bugün

milliyetin haberidir. erkek olaydı pipisini ilk defa görmüştür felan da hanfendiymiş. kukusu yokmuş. yazık lan.

http://dunya.milliyet.com...detay/1792576/default.htm

türk kızları bi zahmet sevabına ödünç versin kızcağıza. siz kullanmıyonuz bari ihtiyacı olanlar faydalansın dimi ama.*
mrkh sendromundan muzdarip bir genç kadının dramı.

mevzuu şudur: bu sendromda kadınların vajina, rahim ve rahim ağızları gelişmez. dışarıdan baktığınızda normal görünen kuku aslında çıkmaz sokaktır. kadınlar uzun ve zahmetli ameliyatlardan sonra cinsel ilişkiye girebilir ama asla aybaşı olmaz ya da gebe kalmaz.

ya da en kestirmeden kadın sünneti seven müslümanların önüne atılır. onlar olmayan vajinaya gire gire oluştururlar. biraz canı yanar ama...*
(selehattin demirtaş ın 17 yaşında kürt olduğunu öğrenmesi).
(bkz: 17 yaşında gerizekalı olduğunu öğrenen insan)
ilk şaka sanmıştım sonra baktım milliyetin haberiymiş .
hepsini geçtik, inşallah bu kızın hormonları normal çalışmıyordur. yoksa insan patlar bir yerden sonra. yani depresyona falan girer, dalga geçmiyorum cidden olur bunlar.
https://www.youtube.com/watch?v=ZnU7C9lLskM
çok üzücü bir gerçek . depresyona girme sebebidir.
beton gibi hatunmuş. yazık oldu.
Bunun sevgilisine yüce zeus sabır versin. Ben iki tanesine birden sahipken o adamcağız hiç bulamıyor. Adaletini seveyim dünya!
o yaşa kadar nasıl fark etmemiş sorusunu akıllara getiren hadise.
hayret verici bir olaydır.

hayır o kızı 17 yaşına kadar mağarada nasıl tutmayı başardınız amk.

tabi haber doğruysa. ulan bir de derler ki ingiltere'de kızlar erken yaşta ilk seks deneyinimi yaşıyorlar diye. olm bu mı yalandı lan. üniversitede kızlar teklif ediyor, yabancı ülkelerde kızlar erkenden deneyim yaşıyor. almanya yüzünden yenik sayıldık... hayatımızda yalan olmayan ne kaldı lan. nasıl insanlarsınız siz. hayatımıza yalandan bir duvar örmüşsünüz.
normal durum. herkesin aklı sizin gibi kukusunda pipisinde mi olm. s. demirtaş bile kürt olduğunu 17 yaşında öğreniyor.
Teoman bir şarkı patlat be gözüm. sen de seversin on yediyi.
hadi bu neyse de bunu haber yapıp milletin özel hayatını ortaya dökmeye ne gerek var. herkesi ilgilendiren hayati mesele ya herkes bilsin. ne kadar ayıp.