bugün

köln'ün orgazm olduğu maç. fenerli futbolcular stattan yapış yapış çıkmasa bari.
(bkz: maç bitti biz hala gol yiyoruz)
An itibariyle 5-1 olmuştur.
fenerbahçe'nin forvetten önce defansa ihtiyacı olduğunu gördüğümüz maç.
(bkz: tecavüz)
fener maçtan sonra tünel kazıp kaçacakmış.
stoch'un golüyle 5-2 olan maç.
şampiyonlar liginde çok güleceğimizin habercisi olan maçtır.

(bkz: hanım mısırları hazırla fener maçı başlıyor)
5-1 bu skor bana bi yerden tanıdık geliyor ama... tamam mondiyi görünce hatırladım.

edit: 5-2 olmuşmuş. aferin size bir gol daha attınız kına yakın.
fenerbahçe savunmasının yarrağı yediği maçtır.
ayrıca volkan babacan hiç bir zaman adaşı kadar iyi bir kaleci olamayacaktır.
uefa'da 5 şampiyonlar liginde 8 yiyenleri güldüren hazırlık maçı.
+18 olmuştur. sözlük formatına aykırıdır.
en sonunda ikinci gol haberinin alındığı karşılaşmadır. iki ay oldu be.
adı üstünde "hazırlık maçı".

fenerbahçe için iyi olmuştur, eksiklerini görmesini sağlamıştır.
hazırlık maçında bile makara konusu çıkarabilen tek takımın maçı. taraftarları da bir acayiptir efenim. bundesliga da kümede kalma mücadelesi veren takımdan 5 yediğinin farkında değildir sanırım ve hala rakiplerine b*k atma çabasındadırlar.
Fenerbahçe başkanının maç sonu muhtemelen ' ha siktiv ' dediği maç.
fenerbahçe'nin apayrı bir teknik direktöre ve apayrı bir oyun anlayışına büründüğü bir durumda öncelikle kötü takımlarla değil iyi takımlarla maç yapmak gibi bir hataya düşerek moralleri bozduğu maçlardan biri.
fenerbahçe'ye iyi bir ders olmuş maçtır. bu maçtan çıkarılacak çok şey vardır.
barcelona gibi oynayacağız falan diyen fenerbahçeli futbolcu arkadaşlardan tek ricam lütfen kasmayın, fenerbahçe gibi oyanayın bize yeter. zaten çoğunuz fenerbahçe'de oynayacak kapasitede bile değilsiniz bari biraz mücadele edin. bu maçlardan ders çıkarın biraz.
son olarak mutlu rakip takım taraftarlarına, takımlarınız 3.sınıf takımlarla oynadığı maçlarda aldıkları galibiyet ve beraberlikleri canı gönülden kutluyorum!
sizinde işiniz zor lan rakibinizi sadece başkaları yenince malzeme çıkıyor size. hadi bakalım bu başlığı çok meşgul etmeyin bu sene lise hayatınız başlıyor yazı boşa harcamayın çalışın biraz.
bu gerizekalı yönetim hala ne diye forvet arayıp duruyor anlamış değilim ya. önce bi defansına bak şu takımın. ilhan'ı aldın diye defansı sağlama mı almış oldun? o bilica dallaması bu takımdayken bu defanstan bi yol olmaz. iyi oldu 5 yediğimiz belki akılları başlarına gelir. hala forvet arıyo gerizekalı yönetim ya. semih'i de küstürmeye çalışıyorlar sanırım. aferin, böyle devam..
fenerbahçe karşısında her daim hardcore tecavüze uğrayan ultrapisilerin, fenerbahçe nin hazırlık maçı ile teselli bulduğu maç olmuştur. oysa onlar için fener maçıları önemsizdi diye biliyoruz, geniş vizyon hesabı.

eziklik böyle bir şey olsa gerek.
aslında fenerbahçe için kampın ne kadar iyi geçtiğini anlamamıza vesile olan maçtır. zira transfere hız vermek için önlerinde şans var.
ben dahil olmak üzere fenerbahçeli yazarları kanserden öldürecek olan maçtır.
hazırlık maçı ile şampiyonlar ligi maçı arasındaki farkı anlayamayacak delirmiş tavukların gülünç entryler bırakmasına vesile olmuş müsabakadır.
beni hiç de kanser etmemiş maçtır. ilk 30 dakikasını izledikten sonra sıkılıp dışarı çıktım, şimdi geldim baktım 5-2 bitmiş. fenerbahçe zico ve parreira dönemi hariç son 15 senedir izlediğim aynı fenerbahçe.
(bkz: fenerbahçe/#8702151)