bugün

görsel
(bkz: bu bir insan mı)
milan baros un takıma girmesi ile takıma bir ruh gelmiş. sahanın yıldızı mehmet topaldı. fakat maskesinden dolayı şanssız bir gol attı. zaten o top arkaya düşseydi yine gol olacaktı. fakat biraz daha geride durması gerekiyordu. elano kaçak dövüştü. emre çolak her zaman ondan daha iyi bir alternatif. gio tam formunu vermese bile koşuyor iyi niyetli oynuyor. elanoya çok güzel bir pas çıkardı. arda gol haricinde çok fazla sahada göremedim. baros yine iyi işler yaptı. biraz daha şanslı olsaydı iki gol daha atardı. neil sen daha önce nerelerdeydin. hakan balta vasatın üstü oynadı görevini yaptı. caner bu hafta diğer haftalara göre daha iyi gözüktü. sabri ise berbat oynadı. zaten rijkaard daha fazla dayanamadı. aykut gerçekten güzel bir performans gösterdi. şampiyonluk zor ama ikincilik olabilir.
sağolsunlar cimbom oyuncuları yine rahat bir maç izlememize engel oldular.ikinci sivas vakasının yaşanması işten bile değildi.ucuz kurtulduk.
2 resim arasındaki farkın bize bir şeyler anlatmaya çalıştığı maçtır ayrcıca.

http://i40.tinypic.com/166jg9x.jpg (ofsayt sayılan)

http://i44.tinypic.com/14avudf.jpg (ofsayt sayılmayan)
(#7809773)bu dediğimde tutu malesef ve manisanın bariz golü verimedi ve sonucu etkileyen bir karar oldu.
Maç yazım;

http://www.medyaspor.com/yazarlar/gorkemkirgiz/165

Eksi oylarınızı bekliyorum canlarım, beni de alıştırdınız yahu.
(#7788600) söylediğimiz gibi olmuştur.
geçen hafta ıslıklanıp yuhalanan arda nın, bu hafta yeniden büyük kaptanlığa terfi ettiği maç . tabi oyundan çıkarken yüz vermedi taraftarlara.*
hak edenin kazandğı müsabaka, manisaspor kupa ilk maçında fener'e yedek kadro çıkardığı gün bitmişti.
(#7832508)söylediğim hiçbir şeyin tutmamasından dolayı şansımı denediğim ve galatasaray'ım için bir şeyler yapmanın mutluluğuyla sözlüğü terkettiğim maçtır.*
galatasaray`in 2-1 kazandigi mac.
alt sıraları ilgilendiren çok önemli bir maç sanki galatasaray küme düşmeye oynuyor.
bitsede pazar günkü maça baksak dediğim maçtır. öldük ulan burda.
bir gol atmazsak lige havlu atacağımız maçtır.*
Mustafa Sarp' ın bizi ( en azından beni ) kahrettiği, itin dötüne soktuğu maçtır.
an itibari ile 1-2 olan maçtır.
spikerin kaleci aykut için oynadığı her maçta gol yedi diye diye bu maçta da gol yedirttiği maçtır.*
mehmet topal'a kızılmaması gereken maç. adam topu bıraksa arkadan ısaac atacaktı. yalnız şu maçla beraber arda galatasaray'ı aklında ve kalbinde bitirdi. *
mehmet topal güzel attı vesselam.
mehmet topal ın topu adeta süstüğü maçtır.*
mehmet topal ah ah.
--spoiler--
Savunma arkasına Caner'in attığı topa Arda koştu... Arda topu kalesinde çıkan ilker'in üzerinde aşırttı... Kaleye giden topu çizgi üzerinde Baros tamamlayarak ağlara gönderdi.
--spoiler--
galatasaray ın galibiyet yemini edip çıktığı maçtır. ayrıca bu maç 2-0 bitmez dediğim maçtır.
kaptan ın yerine mustafa sarp giriyor. taraftarlar büyük kaptan diye çılgın atmakta. fakat bu değişkiği yaparken rijkaard ama neyi planlıyordu o biraz muamma.
gözlerime inanamadığım maç.. 2-0 ama hala pres sürüyor.. helal...