bugün

uefa avrupa ligi play off ilk maçı.
oo vardar ovası..
Ezip geçeceğimiz maç.
Fenerbahçenin zayıf rakibi karşısında zorlanmayıp 3-4 tane atacağı maçtır efenim.
fenerbahçenin ölü futbol oynayarak taraftarını her zamanki gibi kanser edeceği maç.

tahmini skor vardar 2-0 fenerbahçe.
fenerin güçsüz rakibini ezeceği maç. (bkz: tinerciler boşa hayal kurmasın)
makedonya da yaşayan türklerin ,evlad-ı fatihanların fenerbahçemizi yalnız bırakmayacakları maç.
fenerbahçe yenilirse şaşırmayın. forveti yok. orta sahası çok kötü. formsuz. kadrosunda ozan, hasan ali, volkan gibi über yerliler bulundurması da cabası. galatasaraylıyım. bunları fenerbahçe'de görmeye dayanamıyorum.
2-0 fenerbahçe kazanır.

Vardar ovası Vardar ovası,
Kazanamadım sıla parası.

edit: lan tam tersi oldu iyi mi? (bkz: swh)
robin yan gel yat persie, acemi ahmethan köse, hamlaşmış volkan, ne idüğü belirsiz josef, dünya starı hasan ali, boğazsak duba ozan, kadrolu torpil mehmet topal..

-skrtel- dirar-velbuena- isla şimdilik iyiler onlarda yeni transfer cıvıtmazlarsa iyi.

alper eh işte.

kanser olmazsak iyi.
Valbuena ve Persie yazar.

Fener 2-0 alır. Alsın da bir zahmet. Ülke puanı.
vurduğun gol olsun fenerim..

görsel
Bakalım fener kazanacak mı rakı parasını dedirten maç.
Fenerbahçe turu atlarsa gazete manşetleri: vardar ovası vardar ovasııı şeklinde
Olurda elenirse: çıkmadı rakı parası şeklinde olur.
hala oturmayan kadrosu , yeni transferler , idman eksikliği ve salak futbolculara ragmen fenerbahçenin kazanacağını düşündüğüm maç.

vardar daha öncki eleme turunda genelde topa hakim olan takım görünümü sergiliyordu fakat fb karşısında bunu başarabilcek güçte degil ... topa daha fazla hakim olan takım fb olur fakat eksik organizasyon ve birlikte oynama eksikliginden kaynaklanabilecek uyum sorunu nedeni ile fb atakları gerek kesik gerek eksik kalacaktır. fb nin zorda olsa kazanacağını düşündüğüm maç tek başına fb nin 3 gol atamayacağını düşündüğüm için alt biteceğinitahmin ediyorum.

idda tahminim 2-3 gol.

Vardar Skopje
[Makedonya] Cedomir Janevski

Takım Değeri :
10.900.000 €

Fenerbahçe
Aykut Kocaman [Türkiye]

Takım Değeri :
95.650.000 €
saldado mudur nedir , van persie nin sakatlanması üzerine kadyoya zorunlu olarak alınmıştır.
tamam fener kötü ama o kadar da değil yani (bkz: yohamına) alacaktır maçı.
fenerin vardar bir bildiği.
vardar ovası vardar ovası kazanamadım uefa maçını.
0-2 kazanırız.
türkiye ligi başka avrupa başka tabiki fenerbahçe kazanahahhaha bastır lan vardar ovası.

edit :hahahahhahaha
vardar iteledi.
1-0 20. dk.
Barsegyan adında bir ermeni gol attı.

Vardar 1-0 önde.
görsel
--spoiler--
vardar ovasııııı vardar ovasıııı
kazanamadııım rakı parasııı.
--spoiler--
ver vardar ovasını ver.