bugün

An itibariyle gercekleşen depremdir.Yerimden sıçradim bilgisayarin monitoru yere düştü ve hoparlorum calismiyor. 17 ağustosu unutmadık!
1 dakika önce gerçekleşmiş olan doğa olayıdır..bursada hissedilmiştir.

http://www.koeri.boun.edu...ap/tr/20130817211631.html .
gemlik merkezli 4.1 şiddetinde depremdir.
kandilli rasathanesi:
http://www.koeri.boun.edu.tr/scripts/lst6.asp
yerimizden ziplatan depremdir, bursada kendini hissettirmistir.
4-4.5 şiddetinde olma ihtimali yüksek olan deprem..
geçmis olsundur. tarih tekerrür etmesindir.
geçmiş olsun depremidir. tam gününü bulmuştur. evet.
Aa sadece ben hissettim sandım gerçekten olmuş. Allah beterinden korusun. Bursa yıldırımda elektiriklerin kesilmesine neden olmuştur.
manidar depremdir.
5.7 km derinlikte 4.1 şiddetinde merkez üssü ENGURUCUK-GEMLIK (BURSA) olan depremdir..kandilliden alınmış bilgidir.
4'ten fazla olmayan depremdir.
tam da bu gün kentsel dönüşüm ile ilgili miting yapılmıştı şehirde. gecikilen her saniye canlara mal olabilir diye düşündürttü.

mahallemiz bi sokağa çıktı doğrusu.
4.1 büyüklüğünde olan akşam akşam evde tek başıma altıma sıçmama neden olan depremdir.

işte bunlar hep tayyip.
17 ağustos 99 depremini istesek de unutamayacağımız gerçeğidir.
helada iken hissettiğim depremdir.

sarsıntısı tahminimce 3 - 4.5 arasıdır.

kaynak : kontrolden çıkan tenasül organının üstüme bıraktığı sarı damlacıklar.
adamın bastığı yere bi ugursuzluk, bi lanet geliyor yahu. anladınız siz onu.. geçmiş olsun.
bugün bursa yı cenabetin biri ziyaret etti ondan olan depremdir.
Ertuğrul kentte hissedilmeyen depremdir.
Gemlik'te pek tabii hissettiğimiz depremdir.

Önce alttan gelen bir vurma, sonra kısa süreli sallantı. Vurmadan hemen önce gelen gümbürdeme de ürkütücüydü tabii.
öncü deprem olmaması şiddetle umulan depremdir. yoksa sıçtığımız ana az kalmıştır.
Hissedilmeyendir.
zamanlama manidar.
başlığı görünce "bu ne lan adamların dalga geçtiği konuya bak" dedim. gerçektende olmuş. geçmiş olsun. şiddetli değilmiş. şom ağzımı da açmak istemiyorum ama öncü olma ihtimali de var. oradaki insanlar geceyi dışarıda geçirse faydalı olur kanımda.
merkezde iyi hissedilen deprem. allah korusun.
geçmiş olsun diyelim umarım can kaybı yoktur.