bugün

içtiğin sigara ve içkiyle adam olduğunu, büyüdüğünü düşünüyorsan ergen bile değilsindir.

-evet gerizekalı konuşuyor. Konuş gerizekalı.
hakkaten yavşaklıktır. kulağına ninni okumak lazım.
Ergenlikten çıkmış artık Spartacus olmuş.
Ne diyem? Mahmut mu diyem?
beyinle ilgili araştırmalar ergenliğin 20-25 yaş aralığında bittiğini söylerken alınmasa ve alışsa daha iyi olur.
Kıskançlık göstergesidir. 16 yaşındayım gencim kuvvetliyim diye fosilleşmiş olanlar bok atar. Yav he he Ergenim. Kocaman adam oldum AMK.
(bkz: sakin ol liseli)
Yaş grubu olarak doğru yapmak, ama bu ülkenin bilim, ilim sevmezliğinden yavşak diye yaftalanmak.

Kim üzdü çocuk seni? Ağlama melis diyesim geldi ama küçük de, kıyamadım.
https://video.uludagsozluk.com/v/liseli-6076/
Adamlık yaş ile veya testis ile olmaz ve bu yavaşlık ise doğrudur.
16 yaşındakine nedemek gerekiyor ergenlik yaşında değil mi? diye sormamız gereken sorudur.
16 yaş Ergenliğin tepe noktasıdır. Birey, ergenliğin bütün kaprislerine, çaresizliklerine ve fırlamalıklarına haizdir. ilk cinsel deneyimini yaşamış ya da yaşamak üzere olabilir. Olmasa da, 31de çığır açan inovatif yöntem ve uygulamalar geliştirmiştir şüphesiz. Kendisine "Uzman ergen" denilebilir.
BiR çocuğu adam gibi bilgilendirmektir. Ve bunu halka karşı yapmak, sonra da suçu üstünden atmaktır.

Küfrettirmeyin, afedersiniz , becerirler.!

Tekrar söyleyeyim:
Tacizdir ve suçu büyük olur!
16 yaşıma dönüp bakıyorum
Yaptıklarım ve söylediklerim hep apatllıkmış.
Cahilmişim o yaşlarda.
ergenlik değil 18, 20-21 yaşlarına kadar sürmektedir.

dolayısı ile doğru diyen adama kötü kötü laflar etmektir.
kıskançlık göstergesidir. 16 yaşındayım gencim kuvvetliyim diye fosilleşmiş olanlar bok atar. yav he he ergenim. kocaman adam oldum amk.
normal olan durumdur. (bkz: göte göt demek)
kocaman adam mı oldun çen aferin oğluma aferin oğluma hadi git oyna bakalım arkadaşlarınla.
Eşsiz bir yavşaklıktır. 16 oldum kocaman adamım artık amk. Sigara bile içiyorum.
ya ne desin amk ? tabii ergen diyecek yazılarından belli ne olduğun. gerçi liseli de diyebilir.

(bkz: sakin ol liseli)
görsel
16 yaşında ergen olmaz. 16 yaşında adam da olmaz. 16 yaşında bir bok olunmaz.
Doğru olmayan harakettir. Olgunlaşmışsa ergen denemez. Ben 14 yaşında olgunlaşmış çocuklar gördüm.
Çıkar göster. (kazai rüşt kararı)
Borudan su geliyor mu yigenim ?
güncel Önemli Başlıklar