bugün

insanların, 'yok artık, hadi ordan, şoktayım,yok artık yarram, nasıl yani aramızda x yaş mı var şimdi? nasıl lan, , dalga mı geçiyorsun kızım, inanmıyorum.' gibi tepkilerinden sıkılmakla sonuçlanan durumdur.
(bkz: kendini bir çırpıda ele vermek)
iddaa bayiine gidip rahat rahat kupon yapabilen insandır
fazla gelismis insan modeli..
kızlar böyle gözükebiliyor bazen fakat şöyleki 20 yaşına geldiğinde de değişmez bu kız hatta 25 e doğru yol alırken hala 20 gibi görünür. yani hayatının 10 yılı 20 yaşında gözükür bu kız tipi. erkeklerde ise sakalı gür çıkan liseliler, tatillerde sakallarını uzatırsa bikaç yaş büyük gözükebilirler. tabi okul zamanı cike cike baby face olmak zorundadırlar tekrardan.
erkekse olgun görünüyor demektirki buda çoğu hatunun hoşuna gidecektie. malum kişi hatunsa büyük gösterdiğinden talipleride 20+ olacaktırki buda hatunların hoşuna gidecektir. ortada sorun yok kanaatindeyim.
yeni neslin en büyük problemi, hiç sevimli değil.
yeni nesilde sıkla gözüken durum. hormonlu mudur nedir bu yeni anlamadım ama biz 15 yaşındayken öyle değildik maşallah yeni neslimiz pek kart.
sonu erken kellik, erken yaşlılık ve 30 lu yaşlılarda hobgoblin tarzı bir vücut yapısı olacaktır. yani arkadaşların hala filintalarla gezerken sen eleğini artık duvara asmış kel ve fodul, bıyıklı amcalığa terfi edeceksin. yani övünülecek pek bir yanı yok bunun.
30 yaşında olup 17 yaşında lise öğrencisini canlandırmaktan iyidir.
zamanında çok ekmeğini yediğim durum. ilk keşfeden lise 1deyken müzik dersi stajeri oldu ve o gün bugün kendimden küçük kız arkadaşım olmadı pek. artık kendi yaşımı gösteriyorum ama bu seferde 10 yaş fazlasının doymuşluğu var. kötü bi durum herşey yaşında güzel.
Bir kız için üzücü durumdur.
genelde saçların erken gitmesinden ve hızlı kilo almaktan kaynaklanır. ama saçlar çok etkiler yaşı. ön saçlardaki 3 cm'lik açılma hooop bir anda sizi 6-7 yaş büyük göstertir. hele bide kilo varsa 28-30 gösterirseniz.