bugün

3 farklı bankanın hesaplarına giriş yapmayı denememize rağmen hiçbirine erişim sağlayamıyoruz. akıllara acaba bu bir siber saldırımı sorusunu getiriyor.
her kim yapıyorsa kazara şu benim ufakta olsa - de olan hesabı da bir temizleyiverse ricasında bulundurtan mevzudur. gerçi bendeki bu şans varken o ufacık eksiyi -100000 lere çıkartır totoşlar *
ey siber sen kimsin de saldırıyorsun?
Haftasonu sadece bankalara değil genel bir saldırı olmuştur.

Tüm internet hesaplarımda olağandışı hareket görünmekte çin, brezilya, taiwan dan şifre sıfırlama hareketleri görünmektedir.

Not: hesabınızda "authenticator" uygulamaları kullanın. Ya da en azından çift doğrulama kullanın tüm siteler bir hesaba ilk giriş yaptığınızda cep telefonunuza şifre göndererek doğrulama yapabiliyor.

Bunun üzerine iyice ruh hastası iseniz ve apple kullanıyorsanız şifreyi sizde bilmeyin "anahtar zinciri" ile parıla önerilerini kullanın tüm apple cihazlarınız şifreyi bilsin bu önerilen şifreler kırılamayacak şifrelerdir.
aslında ne kadar güvensiz bir hayatta yaşadığımızı anımsatan silsilelerden bir tanesinin vuk'ü bulmuş olabileceği gerçeğidir.
sabah önünde ak olan bankaya giriş yapamadım uzun süre. şu anda sorun gidermişler.

bilgisayardan bağlanamayınca tabletten denedim.

yavaş da olsa girdim. 700 kusurluk borcu öde'ye bastım. uzun bir beklemedeb sonra hata oluştu işlem yapılamı dedi.
az önce bilgisayardan bağlandım. baktım, hesapta para yok. neyse ödeme hata mesajı gelse de yapılmış. olan bizim kaybolan 15-20 dakikamıza oldu. kredi borcumdn düşerler artık.
La tebe 300 lira kart borcum vardı onu bi silin la.
siberci arkadaşlar rica etsem

benim kredi borcumun olduğu bankanın tüm hesaplarını patlatırmısınız ?

öde öde bitmiyor

bir kıyak yapsanız benim için çok iyi olurdu.

Tanım : sakıncalı sonuçları olacak bir konu.