bugün

şimdi eksiden kararsız kalmak ya da sandığa gitmemeyi bir tercih olarak görürdüm. ancak zeka var abi yaa.. Lan hayır dersen ne kaybedersin evet dersen ne kaybedersin bunun muhakemesini yapamıyorsan sen hiç sandığa gitme zaten...
o ben değilim.
bu secimde kararsız kalınmaz. parti secimi olsa bende oy kullanmıyorum ama bu seçim ülke kaderidir. ben karismam ne bok yerseler yesinler olayi degil.
Kararsız yazarlardır.
Maddi sıkıntıdan dolayı gidemiyorum. HAYIRımı veremiyorum.
Yardımcı olun la kullanamıyorum hayırımı. Maddi sıkıntım var. Konyadan ankara polatlıya götürüp getirecek veya bileti alacak babayiğit var mı.
En az hayırcılar kadar vatan ve millet düşmanlarıdırlar.
Sözlüğün yüzde 90'ı nı temsil eden başlık. Ergen dolu libido kokusundan geçilmiyor.
özgür iradesiyle hareket eden ve fikrine saygı duyulması gereken yazarlardır. size ne kardeşim adam ister kullanır ister kullanmaz, ister evet der ister hayır. ulan şu ergenler bir bitmiyor he. 2007 den beri şu sözlükte her seçim sonrası zırlaya zırlaya giderler yerine junior ları gelir.
Yemeğe tuz atmıyoruz, geleceğimiz için #OyAtıyoruz.

https://youtu.be/Sm5Gih7RBnw
gidin oy kullanın ve beyaz kısma mührünüzü vurun yani tabiki evet.
oy kullanmamak bir hak değil, tamamen sorumsuzluktur. bir tane oyun var kardeşim. onuda bi zahmet ! tatil gününe denk getirilen o günde kullanıver.

yaşadığın ülkenin geleceğini belirleme şansına sahip(şimdilik) bir insansın ama bu hakkını kullanmıyorsun.
bu konuda yapılabilecek en büyük hatadır. hak hukuk diyerek kandırılmalar ustası patronları gibi milleti keklemeye çalışan kişilere itibar etmeyiniz.
hiçbir mazereti yokken evinde eşşek gibi yatıp, ülkenin ağzına sıçtıkları zaman kimse gelip kişnemesin buralarda omo bo hoksozloook diye.

#hayır
git ortaya bas bari.
en azından yanlış yere basan geri zekalı kısmına atanmış olursun mevcut halinden.
18 yaş altındaki yazarlar ve seçmen kütüğüne uzak olanlar gibi protesto maiyetinde oy kullanmayacak yazarlar vardır.
Oy kullanın !
hayırcı ları zincire bile vursanız sandıklara tıpış tıpış gidecekler dir .

çünkü onların tek derdi yok olup olmamakla alakalı .

biz vatan için evet diyor olucaz onlarsa yok olmamak için . cehape nin adının bile geçmeyeceği günleri yaşamamak için hayır diyecekler .

yani kendi iplerini kendilerine çektirecez tamamen özgür irdeleriyle olacak bu .

en güzel kısmıda bu zaten seçme ve seçilme hakkıyla yok olacaklar .

sandıklara kadar zahmet etmeleri ayrı bir neşe kaynağı zaten .
Biri de benimdir. Henüz oy kullanacak yaşta değilim, sebebi bu. Yani kullanamıyorum desem daha doğru olur.
Küpeli oldukları için yarin bir gun dayak yiyebilirlermis o yuzden hayir demeleri lazim olan yazarlarmis.

Arkadaşlar görüyorsunuz bu hayircilar sizin tercihlerinize zerre saygi duymuyor, her türlü yalanla hayir vermeniz icin ugrasiyorlar.

Yorumu size birakiyorum.
yorumu aldık devam edelim .

16 nisandan sonra sesleri olup görütüleri olmayan kanalların hepsini kapatacaz .

hatta bazıları millete maskara olmamak için sözlüğü bırakacaklarını ifade ediyorlar .
Bazen taraf olunmaması gereken savaşlar yaşanır
Uzaktan kaygıyla izlersin
Bilirsin ki seçenekler sana hitap etmiyor,
Bilirsin ki ne teröristle el ele tutuşmak
Ne de Vehhabi ile,
Bilemeden aralardan geçen bir yol
Yaşasın Teknokrasi
Yaşasın Türk milleti

(bkz: Kabul et iyi başladım)
Maddi sıkıntılar nedeniyle gidemiyorum diyenler olmuş. Seçim yapılacağı belliydi, yaşadığın yere aldıracaktın bilgilerini bu kadar basit. Ha diyelim aldırmadın, aldıramadın. Pazar sabahı bir kartona "oy kullanmaya gidiyorum" yazacaksın herhangi bir yola çıkacaksın. Halkın yüzde 80i istediğin yere götürür seni.
Haberlerde gördüm.bazı seçmenlerin seçmen kütükleri onların haberi olmadan değiştirildi deniyor.

Adamın referandum için istanbuldan tokata gitmesi lazım ve gideceğim diyor.

Bu tarihi güne tanıklık etmek her Kula nasip olmayacak. Düşünsenize verdigimiz oyun bir anlamı olduğu son seçim bile olabilir.