bugün

Hep bak bu olaylar 2. 3. Sinif ulkelerde oluyor.

Ornek kanada'da son tecavuz vakasi 32 yil once gorulmus.
Finlandiya'da kayitlara gecen tecavuz vakasi yok(!)
Norvecte son cinayet 24 yil once islenmis.

Bak avrupa'nin hic biri dahil degil bu listeye.

Kucuk not: kadaffi yasarken libya'da suc orani yillik 15 agir sucu gecmemis. Yani muslumanlari tasladigim yok. Tamamen egitim ile dogru orantili.

Edit: 10 saniy de okudun mu lan harbiden bu entryi? Cok ciddi soruyorum.
allah mastürbasyon keyfini de bağışlamış insan oğluna..birini bulamazsan etrafa saldırma kendini dizginle diye.bu tecavüzcü hayvan it heriflerin kıçlarına kazıkları sokarak bir ceza vermelerini diliyorum.
hayvanlara haksizlik etmisiz onlar bizden daha insanlar.Sovmemek elde degil.
beni asıl dehşete düşüren başlığa tıklarken olay Türkiye'de mi oldu düşüncesi. evet öyle bir olay olabilir. çevremizde bunları yapabilecek psikopatlar yaşıyor.
kondom kullanmadan cinsel ilişkiye girmenin tecavüz sayıldığı isveç ile sıbyana tecavüz eden on kişiyi "kızın psikolojisinin bozulmayışı" sebebiyle salıveren hakimlerin görev yaptığı türkiye yi karşılaştıran mallar var.

diğer tarafta bu kız ve bunun gibilerin başına gelenlerden hepimiz sorumlu olacağız. toprağı bol olsun.
Bunları voyvoda paklar anca. Birileri de avrupayı örnek göstermiş burda Avrupa sizin tahmin ettiginiz gibi bir yer değil.
Başlığa girmeden önce nedense inşallah türkiye de olmamıştır dedim. Bu tarz bi olay nerede olursa olsun iğrenç ve unutulmaz. Fakat, biz kotamızı çoktan doldurduk.