siktiret derslere,yeni yeni şeylere odaklan geliş olabildiğince tepeye çık, sen onları anlamaya çalışma onlar seni anlamaya çalışsın.
16,5 yaşında eski tip bir adam.. hmmmm peki yauşuklu.
Ne diyor lan bu bebe? Bir de eski tip bir adamım yazmış, hayırdır seksenlerde takılı kaldın herhalde abiciğim?
16,5 yaş ciddi şeyler düşünmek için gayet yeterli bir yaştır. insan aslında içinde bulunduğu durum ve ortamı algılama çabasına ilkokul çağlarında başlamalıdır. bu arkadaş troll tamam, ancak 8-9 yaşlarında okuma yazmayı sökesiye sözlüklerde takılan kardeşlerimiz var. onlara olsun bu giri.
format siken bir başlık daha. ama her şeye rağmen "bir gün alexis texas gibi yaklaşıp ertesi gün rahibe terasa kesilmesine anlam veremiyorum." sanırım ruhlara tercüman olmuş en büyük cümle.

her neyse. diyeceğim o ki:ne kadar güçlüysen, yakışıklıysan, zenginsen o kadar karşılık alırsın. 3 kişiden dayak yemişsin sana elletmemiş, 3'ünü de dövseydin sana nasıl cilvelendiğini görürdün.

ama bu sana bir ders olsun ki kadınlara güvenmeyesin. çünkü ileride o seni bırakacak sen de aylarca derbeder yaşayacaksın sonra tüm duyguların ölmüş bir şekilde yaşayacaksın.

son olarak:format sikmeyin burası inci değil. lütfen. saygılar.
165 yaşında olsaydın yine bişi değişmeyecekti.
yaşasaydı freud'un tanımak isteyeceği cins iddialı ergen.

freud'un ömrünce bulamadığı cevabı haziran 2017'de bulacak azimli.

bizi bilgilendir delikanlı.
16 yaşındaki biri sütünü içip erkenden yatmaz, annesinden terlik yemez. Salak mısınız değerli kendini tecrübeli sanan ve küçükleri küçümseyen yazarlar? O küçükse tavsiye verirsiniz en azından. Anandan terlik yedin heralde yazmak onun küçük yaşını değil senin beyinsizliğini gösterir. 16 yaş lise okuyan insan robot değildir. 16 yaş her şeyi düşünmek için güzel bir yaştır. malum yaşı küçük olduğu için siz gibi büyüdüm havalarına girmiyor. 16 yaşta da sorgularsın 30 yaşında da. Kadınlara güvenilmez deyip düşünme gücünü köreltmiyor en azından, beyni çalışıyor.
11 yaşındayım abiler hala kadınları anlayamadım.
10 yaşındayım abiler hala kadınları anlayamadım.
(bkz: cedric)
Hayat gerçekten zor.