Bir ricadır.

Yıl olmuş 2021 neredeyse ... ama hala 10 bin tele altı çalışan kişiler var resmen.

Güleyim de boşuna gitmesin bari.

Lütfen ama lütfen rica ediyorum 15 bin tl üzeri alanlar bana yazsın. Diğerleri dertlerini patronlarına anlatsın.

Yazık. Cık cık cık.
böyle söylenmez ki o. sonra direkt gayı gayıverirler olmaz üle.
mazot parası artı yatak odası masraflarını karşılayabilirim.
T: garip bir istek.

Seni gören 2 bin alsa da yazmaz aq zaten. Zaaa.
Sıçtık şimdi. Benim benzin ve yol param kadar maaş alanı secmiş.

Öyle olsun. Revolverimi alıp giderim.
gider ortamlarda; "bönöm öçön önömlö ölön öç gözöllöğö" dersin kim bilecek.

küfür etseniz sonra adınız kadın düşmanına çıkıyor bak. gerçi benim için sorun yok nietzsche'nin; "kadın özü bakımından yılandır" sözünü hayat felsefem yaptığımdan çok da fifi. en iyisinin...
15 bin tl ye kac vurus yapabiliyoruz?
tamam, yazmam.
akıllı kadınların cümlesidir. hayatta herşey para.
bulunmaz bursa kumaşı mısınız ? beyler kooperatif kuralım maaşları ortak havuzda tutalım 7 kişiyi geçmez isek sorun yok. sırayla yazarız mesela yani daha biz yazıyoruz diye para almamız lazım.

beyler taktik bu ördek arıyor vurulmayın. piyasa yükseltmesi.
Traveler Şu ulusözlük sirk olsa sen de buranın anca maymunu olursun. Daldan dala atla güzelim.
Gurban olduğum türkçe min fahişeliğe kaç anlamdaş bağışlamış, görün işte.
--spoiler--
söylemesi ayıp maaşım 35 bin.

ama yazmiyacam sana.

not: tl değil dolar.
--spoiler--
O.rospunun çocuğu görende nasa'da astronot sanar.
Ak evladı günde 25 bin litre benzin 20 bin mazot 15 bin lpg market ciro 3500 yikama ciro 1500 kira geliri 40 bin olan akaryakıt istasyonu kazanmıyor aylık o parayı. Anasını s.iktigimin veledizinası.

Edit: traveler of secret moments'un a.minin orta yerine koyayım kimseyi tanımam yağdanlıkla itham edersen avradını s.ikerim.
maaşım değil ama gelirim 15.000 den fazla, binebiliyorm.. pardon yazabiliyormuyuz?
maaşım değil ama gelirim 15.000 den fazla, binebiliyorm.. pardon yazabiliyormuyuz?
Hem 15 bin TL maaşım yok hem de erkek değilim. Kırıcı bir durumla karşı karşıya kaldım.
bu olta hala mı avlıyor? inanamıyorum size!
Hıhı tmm.
ben usd olarak aliyorum tl karsiligini hesaplayamadim, ben neden yazayim sen yaz dedigim yazar soylentisi.
Türkiye’de bazı değerlerin yoksa para kazanmak zor değil: ama Aylık 15.000 tl kazanıp namusuyla çalışan bir ibne tanımıyorum.
(img:#1973010)
Tamam yazmam.
biri evde kalmış 40 yaşında kadın diğeri kendini ulusal hazine zanneden debil ergen.

lan 15 bin maaş alan ya da yakışıklı adam sizi napsın be. puhahahahah. harbiden gülme tutuyor.
5 bin lirayla kaçırdım.

20 bin alıyorum.
alanlar ne yapsın onu de bakalım hele.