bugün

(bkz: haketmişse dayağı yemiştir)
http://www.youtube.com/watch?v=6r4cfQ0FjM0

osmanlı'nın torunlarının tokadını yemişlerdir.
üzücü olaydır.
sağlam 4 kişi yeterdi oysa. fazla darp görünmüyor ayrıca. kafa, göz, burun yerinde duruyor.

ev hanımlarını da üzmüş ayrıca bu olay.
sen bakma bunlara abla, bulaşığını çamaşırını ihmal etme yeter.
erzurum atatürk üniversitesinde herzaman vuku bulan olay. abim orada tıp fakültesinde okurken sözüm ona bu delikanlı arkadaşlar bir yardımcı doçenti dövmüşler adamın kafatası çatlamıştı. ne derece adamın dayak yediğini anlayın artık. adam tayinini isteyip atandığı üniversiteye giderken pozantı yolunda kaza geçirip ölmüştü. aradan 12-13 sene geçmiş belki ama hala bişey değişmemiş oralarda.
her şeyi bırakın ortada ki yalandan milleti durdurmaya çalışan eleman güvenlikse s*kin beni.
sürü psikolojiyle gezen kurtların favori hobisidir. boş beyin ve fikirlerinin ezikliğini ancak böyle örtmeye çalışıyor zavallılar.
ülkücülerin hadisesi değildir kesinlikle. çünkü erzurum'da okumuş biri olarak şunu söyleyebilirim ki erzurum'dakiler ülkücü değildir. ülkücülük böyle olmaz. iibf fakültesinde küpeli reis görmüş, en yakın arkadaşı kız davasından dolayı 20 ülkücüden dayak yemiş birisi olarak ben bu başlığı bu şekilde açmazdım. çünkü erzurum'daki ülkücüler çoktan öldü mirim. allah topraklarını bol etsin.
ne yapsınlar tabiki 15 kişiye bir saldıracaklar.. hatta trabzonda tkp yi pkk sanıp 1000 kişiyle tabiki 2 kişiye saldıracaklar..

sizin kafanıza göre 1 e 1 saldırsınlarda dayakmı yesinler karizmalarımı çizilsin..

nerden nereye 2000 yıl önce kürşad 40 adamıyla çin sarayını basıp 4000 çinliyi kılıçtan geçirirdi şimdi ise 2000 yıl sonra yani 40 adam 1 kişiye saldırıyor..

ahh kürşad ahh osmanlı nerdesin senin torunların 40 kişi olmadan 2 kişiye saldıramıyor..
orospu çocukluğunun ete kemiğe bürünmüş hallerini görmemizi sağlayan eylemdir.

şimdi siz askerde geberince şehit mi olacaksınız ???????

bi siktirin gidin.
erkekliğe sığmayan bir harekettir, adamlık, erkeklik adı her ne ise karşı tarafın en aciz olduğu zamanda gidip onu dövmek değildir.
edit: ah erzurum bıraktığım gibisin değişmemişsin..
Daha dün kadar Kızılay'da Hocalı Soykırımını tanıtan 4-5 liseli gence ölümüne saldıran onlarca köpek sürüsünü ve sergiledikleri vahşeti unutup da bugün it gibi ağlayan eziklerin bok yemesidir.
Siz saldırıp soda şişelerini kafalarında kırınca adamsınız, ülkücüler pkklı köpekleri dövünce faşist öyle mi*
BSG lan!
17 genci birbirine düşüren geri plandaki "asıl adamlar" tartışılmalı bence. hayır şiddet uygulayacak kadar nasıl bir dürtü, nasıl bir dolduruluşa getirilir ki bu gençler? hepsinin kendince fikirleri vardır, yetiştikleri çevreden, soylarından dolayı getirdikleri inançları vardır. eğer sana zarar vermiyorsa, susup saygı duymayı bileceksin. olay neyden çıktı bilmiyorum ama neden bu kadar tahammülsüzüz?
pkk yandaşları yahut sol gruplara mensup olanlar ülkücüleri yakaladığında ne yapıyor acaba? sorusunu akıllara getiren video.

her yerde stant açan, böğüre böğüre propaganda yapıp insanları huzursuz eden, kendine tepki gösterenlere umarsızca saldıran ve acımasızca döven pkklılar yahut solcu olduğunu iddia edenler dayak yediklerinde neden bu kadar haksızlığa uğramış mazlum ayağına yatar anlamadım ki.

aslında meselenin özü; şiddet konusunda yok birbirinizden farkınız, hani derler ya aynı bokun laciverdi öylesiniz işte pıtırcıklar
bazı dangalakları rahatsız etmiş anlaşılan.

onlarca tkpli komünist pezevenk yaşlı adama dalarken neredeydiniz, 30 kişilik pkk sempatizanı piç kurusu sürüsü türkçülerin hocalı katliamına tepki olarak kurduğu standına saldırıp türk bayraklarını çiğnerlerken neredeydiniz?

ülkücüler barbarmış. sen o barbarlığı solcu götleşlerine sor bakayım. onlar daha iyi bilirler.
Şerefsizliğin cep kılavuzu. Sizi sığ faşistler ulan, bu ülkenin faşistide ayrı bi mal,ulan amk, kurttan türediğine inanıon kımıziçiyon bi boktan çaktığın olsun orrrrrrrrrangutan, çocuğu.