bugün

görsel
''annesinin de yardımıyla'' kısmı dikkatimi çekti, annesinin de yardımıyla çöpe atabilitesi muhtemel.

(bkz: anasına bak kızını al)
söylenecek söz bulunamayan bir haberdir.
15 yaşında, bebeği olan bi kızın neler yapabildiğini göstereen haber.
sadist ruhlu, güzel mi güzel , tam arkadaş olunacak kızın eylemidir. *
tüyler ürperticidir.
islam ahlakından uzaklaşmanın sonuçlarından biridir.
o. çoçukluğun genlerden geçtiğinin ispatıdır.
olmadı bu bir daha yapim düşüncesiyle yapılmış olabilir. yoksa bir insan evladının kendi parçası olan canlıyı hunharca çöpe atabilmesinin mantıklı bir açıklaması olabileceğini sanmıyorum. yaparken aklın neredeydi sorusunu akla getirmektedir.
"yaparken aklın nerdeydi?" sorusu yöneltilmiş olgudur. Ben cevap vereyim, bulutların üstündeydi. Namus ise yerlerde.
Zorunlu Edit: bunu yapan, tecavüze uğramış bahtsız bir kız da olabilir (zayner'e teşekkür ederim), günahını almamak lazım, ama böyle olsa bile o çocuk öldürülemez.
korunmadan birlikteliktelik yaşamanın getirdiği yegane korkunç sebeplerdir.
(bkz: ya ne olacaktı)

şeyini şey yaptığımın memleketinde bir biz ergenlik yaşamadık anasını satayım.

15 diyor, hamile diyor, bebeğini çöpe attı diyor.

bu kadar iç kıyıcı, nefret ettirici bir olayı 15 yaşlarında bir kız nasıl yapar?
sikişip kaçan piç kurusu erkek müsveddesine ne demeli?
ne oluyor bu topluma gerçekten?

biz de ergenlik yaşadık, o günleri gördük. ama bırak seks yapmayı, muhabbet etmeyi bile zor düşünürduk kızlarla, yanlış anlarlar diye.

ama günümüze baktığımızda artık anne babalar bu çocukları fast-food, hazır yemek misali yetiştiriyor ki namus, edep, ayıp denen duygulardan yoksun bırakıyorlar.

bak elim ayağım titriyor halen. zor yazıyorum şu an.
iğrenç bir olaydır . Ya bir anne kendi çocuğunu , daha ufacık bir bebeği , hayata yeni gelen bir bebeği nasıl olur da atar ?
Böyle yapan annelerin yada babaların da allah belalarını versin diyorum ki yüce allah büyüktür ve cezasını da belasını da verir zaten .
normal şartlarda bu on beş yaşındaki kızın bebeği oyuncak olmalı, onu da atmaya kıyamamalı. ancak bu çocuk hamile kalabiliyor, üstüne de doğurduğu çocuğunu 'annesinin' yardımıyla çöpe atıyor. helal olsun.
iyice özgürlük ayağına batı kültürünün rezaletleri topluma aşılama yoluyla aktarıldı.

bu ülke pek hayra gitmiyor. teröristleri melek gibi anlatmaya da başladık sonumuz hayrolsun.
(bkz: kadınlar kadınlarımız)
Kızını çöp birinden peydahladığı gerçeğini gözler önüne sermistir.
en azından cami avlusuna bırakması gerekirdi. çöpte ölme riski daha büyüktür.
15 yaş- annelik- bebeği çöpe atma.
daha ne bekliyorsunuz.
15 yaşında değilim. bir bebeğimde yok ama şu dünyada en çok istediğim şeylerden biri bebek sahibi olmak. ama sevmediğim istemediğim bir adamdan olsa bir tecavüz bebeği olsa bende aynısını yapardım.

kızın suçu ne? kim bu çocuğun babası o yargılanmalı asıl. bebeğinde bir suçu yok ama bu durumu kolay kolay kabullenebilecek birini tanımıyorum.

kim tecavüzcüsünün çocuğunu doğurmak ister ki?
artık büyüdüğünü anlamıştır ve oyun oynamaktan sıkılmıştır, doğal bi şeydir. bu yaşa kadar beklememesi lazımdı zaten...*