bugün

evde yatıyodum.
Askeri Kobra’nın önündeydim.
F 16'dan tanka, oradan da kobra helikopterine atladım.
Almanya’da evde takılmaca.
eski eşimle ( henüz boşanmamıştım ) havuza karşı şarap içiyorduk.
Biramı açmış televizyondaki haberleri keyifle izliyordum.
bir gün sonra arkadaşlarla piknik planlamıştık, onun organizasyonu üzerinde çalışıyordum. içim geçmiş bir şekilde ntv izlerken boğaz köprüsünde tanklar diye alt yazı geçti. sokağa çıkmaya gerek kalmadı çünkü buralar sakindi buradaki bölük komutanı bile meydana gidip işin içinde biz yokuz diye konuşma yapmış kaymakamla birlikte o gece.

sonra da istanbul ankara haberlerini izledim sabah 6.30'da yattım. piknik falan iptal tabi 5'er kilo domates salatalık biber kaldı elimde.
fanilamı kement yaparak bi f 16´nın kuyruğuna taktırdım, attıkları bombalara uçan tekme atarak hedefi şaşırmalarını sağladım.

kardeşim de fanilasını tankın egzosuna tıkayarak tankı istop ettirdi...ben inanmadım, o da bana senin f 16 hikayesi doğru oluyo da benim fanila hikayesi niye doğru olmuyo, dedi...

haklı çocuk...
Evdeydim yatıyordum.
Yalovadaydım yazlıkta televizyonda olan biteni takip ediyordum. Ertesi gün geldim istanbula ama sanki hiç olmamış gibiydi.
15 temmuz iki dinci gücün yağma ve rant savaşıdır.
televizyondan izleyip, saat 21 de köprüde trafiği tek yönlü kapatmanın mantığını konuşuyorduk.

Birazdan diğer şerit su gibi akarken trafikte birikip evine gidemeyenler sinirden bunları linç eder diyorduk.
Yurt disinda Tatildeydim. Olan biteni ogrendigimde ustunden birkac gun gecmisti.
Samsun Atakum'da doncak sigara içerken yakalanmıştım darbeye.
23.00 sularında uykudan uyanıp aşağı bakkala sigara almaya indiğimde, bakkalın 37 ekran tüplüsünden öğrendim,

etrafa baktım dışarıda ses seda yok(izmir).

nooluyok amk dedim, istanbul, angara karışmış.