ben nöbetteydim.

ilk yarım saat takip ettim. olay net olarak ortaya çıkmamıştı henüz. daha sonra, hesabım olan tüm sosyal medya oluşumlarında, geçmiş paylaşımlarımı sildim hemen.
aklıma gelen, mantığıma uyan, bunun iktidara bir darbe olduğu degil de, muhaliflere darbe olacağı idi.
zabahına beni de almasınlar diye sildim tüm muhalif paylaşımlarımı. imkan olsaydı elbette bankamatiğe gider, kac param varsa çekerdim.
bulundugum yerde askeriye yok ama yine de tankın önüne yatmış kafası yaşayan tipler dolu ortalık.
ilk iki üç saat tiyatro ya bu diye konuşurken ortalıkta ateş edenler bomba atanları görünce bankamatiklere koştukları biliniyor. evet.
Ben o sıra tatilde olduğum için sahilde mohito içiyordum.
Çok sonradan haberim oldu olaylar bitmişti kusura bakmayın tankın altına yatan arkadaşlar.
Onu anana sor delikanlı.
fetöyü da amerika kurdu akpyi de sırf sömürülen osmanlı geri dönsün diye.
(bkz: ne istediler de vermedik)
(bkz: dön gel bitsin bu hasretlik)

başka kapiya la baska kapiya. 15 temmuz kimin eseri once ona cevap ver comar kafa!
bankadan çektiğiniz parayla mı kurtarıyordunuz memleketi?
evin kapısını bacasını kitleyerek mi?
stok yaparak mı?
bi gidin işinize allahınızı severseniz ülkeyi kurtarmışmışlar. Evetçilerden önce sokaktalarmış ahahahaha
Evet bizden önce sokaktaydınız para çekmek stok yapmak için çıkmıştınız herkesten önce *
siz kendinizi kurtarma peşindeydiniz ancak ne memleketi. kafa kesme videolarının da yalan olduğu ortaya çıktı elli defa neye inanmak istiyorsanız ona inanıyorsunuz. hoş bence darbeci askerin kafasının koparılmasında bi sakınca yok.
şimdi mağdur edebiyatına girecekler bilmeyen bi askerdi falan diye, olamaz öyle bişey kafası kesilene kadar bi düşünürdü bu insanlar elinde ustura balta bana niye saldırıyolar?
ki bunlar olayın gerçek olması durumu için geçerli ama olay gerçek bile değil.
Soranların gerçekten nerede olduğunu ben merak ediyorum.

Hayırcılar, RTE sokağa çıkın demeden çıkmışlardı da...

Kendileri neden biri söyleyince anca çıktı sokağa.

Tekrar söylüyorum; eğer o gece girişim başarılı olsaydı şimdi burada atıp tutanlar yine hocam diye birinin eteğini öpüyordu.

Klavye delikanlıları...
15 temmuz gecesi melih gökçek, kadir topbaş, efkan ala... bakanların çoğu ve bunların çocukları nerede idi? diye soramayanların hezeyanıdır.
Şahsen ben eskort a gitmiştim beylikdüzü nde. F 16 ların sonic boomlari arasında sabaha kadar mala vurdum. Tv yi açtı bir ara hatun aaa darbe olmus falan dedi. Bende gel yavrum buraya asıl darbe yatakta hemde derin darbe dedim. Gerisi malum zaten.
(bkz: 15 temmuza kadar evetçiler neredeydi/#36074034)
fsm de ki askeri lojmanların balkonunda alkış tutuyorlardı.
Alayın önünde nöbetteydim.
Kahvedeydim amk çayımı yudumluyordum her zamannki gibi.
boğaz köprüsünde

vahşi bir dinci tarafından ustura ile gırtlağı kesilerek

katledilen türk askeri için ağlıyordum.
Herkesin malumudur ki ciddi bir kısmı evlerinde ya uyumuştur ya heyecanla olanları izlemiştir yada market atm ve benzin kuyruğuna girmiştir elbette sokaklarda direnenleride olmuştur ama en başta saydığım kitlenin çoğunluğunu hayırcılar oluşturuyor.
Sizin zihniyetiniz bozuk arkadasim bu yuzden hep koyun olmaya comar olmaya mahkumsunuz
Siz en iyisisiniz sizden olmayan fetocu terorist dimi
Zihniyetinize sokayim.
işi dolayısı ile yurtdışındaydı.
malazgirtten bahsetmiyorum bile. bunlar terörist, bunlar vatan haini!
siz sözde tankın önüne yatarak vatanı kurtardınız ya süper sonic olmayan beyninizle işte bu sırada evde boş kalan yakınlarınızla olabildiğince yakından ilgileniyorduk. böyle bakım yapıyorduk, üzerlerin de araştırma ve inceleme yapıyorduk. şimdi 15 temmuzdan hesaplayın 9 ay 10 gün civarı siz sözde vatanı kurtarırken bizde size birer hediye bıraktık yakınlarınızın içerisine. anladınız. beyinsiz cahil, yobaz sürüsü. ölünüzü dirinizi silkeleyeceğiz.

aynen coni.
Viyana belediyesinin düzenlediği açıkhava konserindeydim. Haberi duyunca şaka falan sandım yok artık derken konserde güme gitti ordaki bütün Türklerde böyle tuhaf bir hareketlilik, huzursuzluk, her kafadan bir ses vardı. Böyle bir rezalete sebep olan evetçileri Allah bildiği gibi yapsın.
atm de sıra bekliyordum. ***
Acaba bu başlığı açan gerizekalı 15 temmuz gecesi hangi karının altında inliyordu. Salak salak konuşup durmayın bir hayırcı olarak bir ülkücü olarak 15 temmuz gecesi bütün TÜRK HALKI gibi sokaklardaydım. Biz nasıl evet diyenlerin MiLLi inançlarına laf etmiyosak sizinde bizlere laf etmeye hakkınız yok. Bir kere 15 Temmuz gecesi kimse din dil ırk sağ sol ayrımı yapmadı. Ama görünüşe bakılırsa bu 15 Temmuz sadece sizin gibi pezevenklere yaradı ağzınızda bir 15Temmuz gidiyor. Sen kimsin ki bu halkın kararını sorguluyorsun. it.
(bkz: biz ananın yanındaydık)
Tabii ki sevişiyorduk. iki salak yobaz grubun birbirini boğazlamasıyla ilgilenip vakit mi öldüreceğiz.