bugün

Müşehede etme dokunur.

Ayrıca kimsenin evet diyene terörist dediği yok bizi kendinle karıştırma.

Edit: başlığı açan kaçmış. Adam yerine koyup cevap vermiştik oysa ki.
Güngörende sokaktaydım canım wait please kardeşim. Çom merak ediyorsan mavi bir clio 2000 model (araba yani bilgin yoksa).
Referandumda bir tarafı terörist, vatan haini ilan eden bir taraf varsa bunu yapanlar iktidar gücünü arkasına almış olan Evet'çilerdir. Gün geçmiyor ki Hayır diyenlere karşı bir darp, bir zorbalık haberi okumayalım, duymayalım.

15 Temmuz gecesi nerede olduğumu bırak da güneydoğu dağlarında savaşırken evet'çiler neredeydi ? insanların vatanseverliğini bir gece ile hesaplama hatasına düşmeyin efendiler. Bu millet 1984 yılında beri her ay, her hafta şehit veriyor. Şehit sayımız o günden beri 35 bin olmuş ki eminim daha da fazladır. Lütfen bu milletin sadece 15 Temmuz gecesi şehit vermediğine inanın. 30 yıldan beri abisini, babasını, kardeşini, kocasını şehit vermiş olan binlerce insanımıza haksızlık ediyor onları yaralıyorsunuz. 15 Temmuz'da sokağa çıkan herkesin evet'çi olduğu yanılgısına da düşmeyin. insanları ayıra ayıra böle böle bıkmadınız. Günah be...
Marketleri talan talan etmislerdi atmlere dayanmislardi bazilarida kacis planlarindaydi nerede olucak?
OTURMUS DINCI BIR GRUBUN DINCI BIR GRUBA YAPTIKLARINI IZLEYIP, LAN BU DINCILER NE MAL ADAM AMK. HER IKI TARAFTA ROBOT GIBI EMIRLERE GORE HAREKET EDIYOR, ŞIHI ŞEYHi NE BiLiM CEMAAT LiDERi NE DERSE SORGUSUZ SUALSIZ YAPIYORLAR. YIYIN BIRBIRINIZ DIYE TV, TABLET, DiZÜSTÜ, CEP TELEFONU NE VARSA AYRI AYRI HABER KANALLARI ACIP MISIR YIYIORDUK.
Bir kısmının tankları alkışlarla karşıladığını biliyorum.

Kimi atm kuyruğunda, kimi markette "makarna" stoklarken görüldü.
Yazliktaydim sarozda. Ucak tank falan gormedik tabi. Televizyondan seyretttim.
Tabii ki sevişiyorduk. iki salak yobaz grubun birbirini boğazlamasıyla ilgilenip vakit mi öldüreceğiz.
(bkz: biz ananın yanındaydık)
Acaba bu başlığı açan gerizekalı 15 temmuz gecesi hangi karının altında inliyordu. Salak salak konuşup durmayın bir hayırcı olarak bir ülkücü olarak 15 temmuz gecesi bütün TÜRK HALKI gibi sokaklardaydım. Biz nasıl evet diyenlerin MiLLi inançlarına laf etmiyosak sizinde bizlere laf etmeye hakkınız yok. Bir kere 15 Temmuz gecesi kimse din dil ırk sağ sol ayrımı yapmadı. Ama görünüşe bakılırsa bu 15 Temmuz sadece sizin gibi pezevenklere yaradı ağzınızda bir 15Temmuz gidiyor. Sen kimsin ki bu halkın kararını sorguluyorsun. it.
atm de sıra bekliyordum. ***
Viyana belediyesinin düzenlediği açıkhava konserindeydim. Haberi duyunca şaka falan sandım yok artık derken konserde güme gitti ordaki bütün Türklerde böyle tuhaf bir hareketlilik, huzursuzluk, her kafadan bir ses vardı. Böyle bir rezalete sebep olan evetçileri Allah bildiği gibi yapsın.
siz sözde tankın önüne yatarak vatanı kurtardınız ya süper sonic olmayan beyninizle işte bu sırada evde boş kalan yakınlarınızla olabildiğince yakından ilgileniyorduk. böyle bakım yapıyorduk, üzerlerin de araştırma ve inceleme yapıyorduk. şimdi 15 temmuzdan hesaplayın 9 ay 10 gün civarı siz sözde vatanı kurtarırken bizde size birer hediye bıraktık yakınlarınızın içerisine. anladınız. beyinsiz cahil, yobaz sürüsü. ölünüzü dirinizi silkeleyeceğiz.

aynen coni.
malazgirtten bahsetmiyorum bile. bunlar terörist, bunlar vatan haini!
işi dolayısı ile yurtdışındaydı.
Sizin zihniyetiniz bozuk arkadasim bu yuzden hep koyun olmaya comar olmaya mahkumsunuz
Siz en iyisisiniz sizden olmayan fetocu terorist dimi
Zihniyetinize sokayim.
Herkesin malumudur ki ciddi bir kısmı evlerinde ya uyumuştur ya heyecanla olanları izlemiştir yada market atm ve benzin kuyruğuna girmiştir elbette sokaklarda direnenleride olmuştur ama en başta saydığım kitlenin çoğunluğunu hayırcılar oluşturuyor.
boğaz köprüsünde

vahşi bir dinci tarafından ustura ile gırtlağı kesilerek

katledilen türk askeri için ağlıyordum.
Kahvedeydim amk çayımı yudumluyordum her zamannki gibi.
Alayın önünde nöbetteydim.
fsm de ki askeri lojmanların balkonunda alkış tutuyorlardı.
(bkz: 15 temmuza kadar evetçiler neredeydi/#36074034)
Şahsen ben eskort a gitmiştim beylikdüzü nde. F 16 ların sonic boomlari arasında sabaha kadar mala vurdum. Tv yi açtı bir ara hatun aaa darbe olmus falan dedi. Bende gel yavrum buraya asıl darbe yatakta hemde derin darbe dedim. Gerisi malum zaten.
15 temmuz gecesi melih gökçek, kadir topbaş, efkan ala... bakanların çoğu ve bunların çocukları nerede idi? diye soramayanların hezeyanıdır.
Soranların gerçekten nerede olduğunu ben merak ediyorum.

Hayırcılar, RTE sokağa çıkın demeden çıkmışlardı da...

Kendileri neden biri söyleyince anca çıktı sokağa.

Tekrar söylüyorum; eğer o gece girişim başarılı olsaydı şimdi burada atıp tutanlar yine hocam diye birinin eteğini öpüyordu.

Klavye delikanlıları...