bugün

https://www.youtube.com/watch?v=EvYUKxk6MHY
https://youtu.be/RWef_6Qnz4M?t=50s
bu videolardan sonra hala diyebiliyorsanız yazıklar olsun.

edit: az bir şey insan olan o gariban babanın şiirinin ortasındaki hıçkırığına acır.
Çoğu bankamatiğe koşmuştur. Evet.
ben sinema diyorum bizans tohumu sayılıyor muyum?
Tiyatrodur.
Not: dedesi çanakkale de şehit düşmüş türk oğlu türküm.
he bi senin deden çanakkale'de şehit düştü.

gayet de bizans tohumusunuz efendim.
hala aramızda utanmadan dolaşmakta olan haysiyetsiz şahsiyetlerdir.Her seçim kaybedince gitmeyi düşünüp gidemeyecek kadar yüzsüzlerdir.

Keşke gerçekten gidecek kadar yüzleri olsa.
onlar sadece derler ellerinden başka bir şey gelebilir mi ? hele bir gelsin ah nerde o günler .
adam bizans tohumuymuş .
belki tiyatro değil. ama yine de mağlum kitlenin kendi sebep oldukları bir şeyi önlemesi, hiçbir şeyden haberi olmayan masum askerlerin kafasını kesmesi ve bunu böbürlenerek anlatması insanın sinirini bozuyor.

yediğiniz bok temizlendi amk çomarları. neyin kahramanlığını sahipleniyorsunuz?
aferim aynen böyle devam et hiç bozma lütfen . sandıkları kafanıza yiye yiye adam edecez sizi .
çomarların sık kullandığı kelimeler
bizans tohumu
israil tohumu
ermeni tohumu
emeriga oyunları
siyonistler
vs
vs
vs
vs.
15 temmuz darbe girişimi tiyatro diyen bizans tohumu değildir bilinçsiz bilgilidir duyduğu dışarıdan bilgilerle konuşuyodur. 15 temmuz darbesi girişimdir kontrollü bilerek yapılmasına bir nebze izin verilmiştir çünkü devlet devlet içindeki çürükler açığa çıkarılmak ve temizlenmek için yapılmıştır keza başarılı şekilde temizlik yapılmıştır yapılıyordur..
bizans tohumu
israil tohumu
ermeni tohumu
emeriga oyunları
siyonistler hepiniz aynı bok olduğunuz için sıkıntı yok . şekil a da görüldüğü gibi kaybetmeye mahkumsunuz .

size oy yok bu ülkede siz yalamaya devam edeceksiniz sizin işiniz bu artık .
biz sokağa çıkmasaydık adınızı feto belirleyecekti nankör köpekler . gerçi sizin istediğiniz de buydu ama hesaplamalarınız tutmadı elinizde götünüzde patladı .

tanklara alkış tuttuğunuzu çok iyi biliriz . tiyatro değil mi tabi .
Tiyatro değilse daha feci. Yıllarca fetöye domalmış bir baş komutan olduğunu gösterir bu. Yanlış anlaşılmasın benim o baş komutan.
15 temmuz'a inanmayanlar beyni olan insanlar, asıl kanal istanbulcuların günümüzün modern pontus cemiyetinin resmi üyesi olduklari ortaya çıktı. 18 ada ve 135 adacıktan sonra ege'deki köylere sıçradılar, illere de yunan müftüler atıyorlar. şimdi işim var sonra yazarım.
Gerizekalı arap tohumuna sorsan, ulan o tiyatroda 1 tane bile akp li siyasetçi öldümü, Bırak ölmeyi, yaralandımı diye, bakar götüm götüm yüzüne....
Tiyatro bile değil, gerçek kesit kalitesinde tv programı gibi bir şey. O kadar inandırıcılıktan uzak.
1f temmuz ne gezi parki direniscisi bacı?
15 temmuza 2. Çanakkale diyen şuursuzlarla yarışır.
tiyatrosu tutmamış olacak ki şimdi kitabını çıkarmışlar.
seneye filmi çekilir o da tutmazsa dizi o da tutmazsa artık başka bir darbe...
görsel
Araştırılmıyor,

Anlatılmıyor,

Kafamızın almadığı durumlar var sorsak terörist diyorsunuz.

Diğer darbelere benzemiyor.

81 il var sadece 2 tanesinde gerçekleşiyor.

Adana’daki, Bursa’daki , maraş’daki komutanın haberi yok o da televizyondan izliyor.

Yani tiyatro diyen yok, sadece ne planlamışlar bi açıklayın.

Sen adam gibi açıklamazsan herkes bir şey söyler.
bu başlıktan pontos çocuklarını tespit etmek hayli kolay oluyor.

tiyatronun en iğrenciydi. nene hatunları bile tescilli dolandırıcı çıktı.
Daha öncede yazmıştım, darbe yapılıyor ve mevcut hükümete ait bir tane bile ilçe başkanı tutuklanmamış, göz altına alınmamış. Akşam 10'da körpü tutuyorlar.... Lan öyle darbe mi olur ben tek başıma daha iyi darbe yaparım amk. Kaldı ki bu adamlar yıllardır devletin her köşesine sızmış tipler bu adamlar bunu bilmeyecek mi ? Ya fetö ile anlaşmalı yapıldı, ya yapılıcağı anlaşıldı izin verildi yada vb.... ama kesinlikle gerçek bir darbe değildi.
10 yil once rusya desifre ettiginde Fethullah gulen cia ajanidir diye basbas bagiran tiplerdir de ayni zamanda.

sizin hoca efendimisssss diye gotunde dolandiginiz yillar hani.

hale bak ki mit saat 16da istihbarat aliyor, ulkenin baskomutani saat 22de enisteden ogreniyor. hani tiyatro mu degil mi bilinmez de, gercekse çok fena bir durumda oldugumuzun resmidir 15 temmuz.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar