bugün

Bu da 2 gün içinde unutulacaktir. Allah geride kalan yakınlarına sabır versin.
Artık normal bir habermiş gibi verilen kahreden olaydır. Arkadaş hala pkk ya teror örgütü değil diyen HDP lileri Meclis'te barındıranlar var. Bu kadar şerefsizlik bu kadar iki yüzlülük bu kadar adilik olamaz. Ulan var ya her gecen gün daha çok sinirleniyorum bütün partilere ayrı ayrı. Biri pkk teror örgütü değil diyen serefsizleri bünyesinde tutar onları insan yerine koyup müzakere yapar bir diğeri kol kola eylemlere katılır Hendek kazan itlere arkadaş der diğeri koltuk sevdasına ülkenin durumu şeyinde bile olmaz anca çatlak sesiyle bağırıp durur MHP gençliğini sindirmeye çalışıp arkasında durmaz diğeri desen teroristlerden zerre farkı yok. Alayının köküne kibrit suyu...
Orada görev yaptim 3 ton patlayici yakalandigi zaman aklima geldi dedim oraya saldiri yapabilirler aradan bir hafta geçmeden aci haberi geldi lanet olsun.
akşam saatlerinde gelen acı haberdir.

mardin savur'da pkk terör örgütünün yola döşediği bombanın patlatılması sonucu 4 polisimiz şehit olmuştur.

her gün dörder beşer ölüyoruz. öyle sessiz öldürülüyoruz ki kimsenin ruhu bile duymuyor.
(bkz: ahu tuğba ve seçim sonuçları)
israil'de olsa yer yerinden oynardı.
kimse de demiyor ki arkadaş terör silahla bitmez.kalıcı bir barış şart bu ülkeye artık.yazıktır günahtır ölen insanlara . bu ülkede kürt sorunu vardır arkadaş.tarihle yüzleşmek lazım.
Bu ülkede kurt sorunu diye teroru kudurtan bir sorun var. Terör silahla bencede bitmez terörün yuvası niteliğindeki şehirleri bombalamak gerek.ırkçı ve hain terör sempatizanlarinin tavuğu bile bence terör sempatizanidir.
Eskiden 1 şehit haberi gelse kimse konuşmasa bile insanın zihninde kalırdı.
Belki whatsapa veyahut Facebook'a Türk bayrağı profil olurdu.
Harbiden Nasıl oluyor ama uyutuluyoruz. Bildigin uyutuluyoruz. Allah rahmet eylesin tüm askerlerimize polisimize.

Tanım: Bölücü terör örgütünün haince kahpece kalleşçe namussuzça şerefsizçe köpekçe yaptığı terör saldırısı.
yedi ceddini ana tarafından eşek sikmiş pkkcı kürt teröristlerin katliamıdır.
Neden hâlâ yerle bir edilmediğini düşündüğüm yerlerdir. masum sivil vatandaş çıksın sonra da yerle bir edilsin. diyeceksiniz faşistçe. ateş düştüğü yeri yakıyor. ülkede gayriresmi yollardan elinde silah bulunduranlarla başka nasıl mücadele edeceksiniz? Şehit haberlerine alışmak istemiyorum.
toplam 435 civarıydı hatırlıyorsam temmuz itibari ile şehit sayımız .s
Allah rahmet eylesin.
Halkımızın artık pek umursamadığı olaylardan biri. Kim üzülecek ki şehitlere en iyisi gidip survivor izlemek. Böyle mi olmalıydı. Hayır. Ama oldu, her gün oluyor. Analar ağlamamalıydı, gülmeliydi yüzler. O kerpiç, sıvaksız evler sadece bu yüzden gösterilmemeliydi haberlerde. Yanmamalıydı yürekler. Ama yanıyor, alev alev.