bugün

ilk yarısı 0-0 eşitlikle biten karadeniz derbisi. lig, bu saatten sonra trabzonspor için; pek bir şey ifade etmese de, rize için hayati önem arz etmektedir.
üç dakika içerisinde gelen karşılıklı gollerle 1-1 eşitlikle devam eden maç. 51'de umut bulut skoru 1-0 yapmış, 54 ise anderson ricardo dos santos eşitliği sağlamıştır.
74.dakikada zafer biryol'un attığı gol ile çaykur rizespor'un 2-1 öne geçtiği maç.
tam bir gol düellosuna sahne olan maç. son dakikalara girilirken, anderson ricardo dos santos skoru 3-2'ye getirmiştir.
çaykur rizespor'un 3-2 galip gelerek çok kritik bir üç puan aldığı maç. maçın tüm golleri ikinci yarı da gelmiştir.
çaykur rizespor'un 3-2 galibiyetiyle sona eren karşılaşma. anderson sakat olduğu halde oyundan çıkmak istememiş, 3. golü atmış ve sonra kenara alınmıştır.
hafta içinde büyük başkan!!! nurinin gündem değiştirmek için stad projesiyle ilgili bir ton maval okumasına sebep olucak maç olmuştur. ** *
trabzon ve rize halkının ortak isteği ile biten maç olmuştur. ancak sahada aynı tarz bir söylemde bulunmam doğru olmaz. inanılmaz bir mücadele ve tam beş gol. maç devam etseydi sanıyorum bir beş gol daha izleyebilirdik. çaykur rizespor bu savunması ile çoktan düşmüş olmalıydı diye düşündüm maç bitiminde. çünkü bir erciyesspor savunması izledim çarşamba günü, hakikaten rize savunması hiç yokmuş gibi geldi bana. trabzonspor savunmasında ufukhan bayraktar adeta bayrağı teslim etmiş savaşçı gibi oynuyor, ferhat ise hakikaten çökük vaziyette, evlere şenlik. maçın en iyileri sonradan oyuna giren ve iki asist yapan ibrahim yattara ve altan aksoy idi.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar