bugün

(bkz: sen haber almasan da olur)
eğer biraz dikkatli düşünerek bakarsan ki bakış açını değiştirip önyargılarından kurtulman lazım

allah heryerde.
bir çeşmenin altına
bir testiyi koysalar
kapağın açmasalar
bin yıl dolası değil.

adam antenleri kapatmış.
yalnız şefim, bin yıla kalmaz o testinin kapağı delinir ve dolar..
işte müslümanların sorunu..
bir tane açıklamaları olsun ki akıl ve bilgi içersin..
neyse, saygılar ağbi..
bir çeşmenin altına
bir testiyi koysalar
kapağın açmasalar
bin yıl dolası değil.

gönül kapısı alıcılarınızın ayarlarıyla oynayın. ayarlarınız kapalıysa haber alamazsınız.
Senin beyninlede iletişime gecemiyoruz ama sıkıntı yok.
Bakara:115 - Doğu da, Batı da (tüm yeryüzü) Allah'ındır. Nereye dönerseniz Allah'ın yüzü işte oradadır. Şüphesiz Allah, lütfu geniş olandır, hakkıyla bilendir.

Bakara:186 - Kullarım, beni senden sorarlarsa, (bilsinler ki), gerçekten ben (onlara çok) yakınım. Bana dua edince, dua edenin duasına cevap veririm. O halde, doğru yolu bulmaları için benim davetime uysunlar, bana iman etsinler.

Herkes kendince görür, duyar, hisseder yaşar... Hiç haber alamayanlar için,

Bakara:7 - Allah onların kalplerini ve kulaklarını mühürlemiştir. Gözleri üzerinde de bir perde vardır. Onlar için büyük bir azap vardır.
O kadar yıl nerelerdeydi acaba..
Haber aldığını sanan maldır. 1400 yıl önce de alınamamıştır aslında.

Arabın teki çıkıp allah benimle konuştu amaaa mağarada konuştu. Kimsenin görmediği bir yerde. Alın bu da kitabı. Size yolladı.

(bkz: bizde yedik)
Tüm bu sorular kalp bir kere tekleyene, nefes kesilip, göze perde inene kadar sorulur. O tekleme anında haber gelmiştir işte. O beyaz ışık var ya o, işte ona fotomesaj diyoz. O andan itibaren bu soruyu soranların %45'i allah yok şüphesinden, ya varsa lan şüphesi düzeyine yükselir, mesajı alabilen bir kısım %45 ise varmış ya la deyip kelime-i şehadeti diline pelesenk eder. Diğer bir kısım %10 ise doğal seleksiyonu atlattığını zanneder. Ama en kötüsü şudur ki bu oran ikinci tekleme düzeyine geçen atari oyuncuları için geçerli. ilkinde fatal finishde olabilir. Benden demesi.
Ben en basitinden gunde 5 vakit aliyorum haberi.

Alamamak senin malligin.
kaç kere öldün kardeş. senin dediğinin aynını bütün dinler diyor. ölünce göreceksin sen onu diye.
gözüm namazda kulağım ezanda
Ya kendin gel yada haber yolla
Duyarım yazmışsın iki satır kuran
Vermişsin muhammede arap zihniyetini unutup.
tüm kainat onu haber veriyor. duymak istemeyen duyamaz.
görsel

slogana yoğunlaşıyoruz eveeetttt *
En kötü kör görmek istemeyen
En kötü sağır duymak istemeyendir.
O ne bedbaht kuldurki allah ona kendini unutturmuştur.
göklerden haber aldım deyip insanlara saldırana deli denir normalde ama bizim ülkede inançlılar oluyor.
Evrenin en uzak noktalarında yeni yaşamlar yaratmış ve onları biz insanlardan koruyor olabilir, bizi de baktı ki idare edemiyor, kendi halimize bıraktı. Bizde böyle ilk önce doğayı, daha sonra birbirimizi bitirip yok olup gideceğiz. Yüz milyarlarca yıl sonra belki diğer yaratılan yaşam üniteleri bizim gezegenimizi keşfe çıkar ve hakkımızda bilgi sahibi olur.
nys sn mşglsn glb
baska evrene gecmistir. ya da allahin allahlari tarafindan gorevden alinmistir.
öldükten sonra ateşte duyarsın artık .
birkaç ihtimal var ama onlara girmeyeceğim. çünkü önemli değil. bilim ve teknoloji harika birşey olmasına rağmen insanlara herşeyden şüphe duymasına sebep olmuştur ki bu aslında güzel bir şey ama hemen hemen her peygamber olduğunu iddaa edeni hastaneye kapatmak, bodrum katına kitlemek, öldürmek gibi şeyler sağolsun şuan yaratıcıdan haber beklemek kablosu kesik bir telefondan arama beklemek gibi.

yanlış bilmiyorsam yaklaşık yetmiş üç ya da seksen dokuz sene evvel gitmişti. gittiği yerde ne yapıyorlar niye gittiler bilmiyorum ama yakın zamanda dönmeyecek. belki birkaç jenerasyon sonra geri gelir. iyi yanından bakarsak gitmeden dilek dua tarzı şeylerle ilgilenmesi için bir kabaca ptt tarzı bir sistem ve bunun haricinde işlemler için bir birlik hazırlamıştı.

size tavsiyem hayatınızı yaşamaya devam edin böyle şeyleri düşünmek için dediğim gibi birkaç jenerasyon erken. ayrıca umut edelim yokluğunu diğerleri farketmesin yoksa işler hiç iyiye gitmez.
sagligi sihhati yerinde mi diye merak ettirir.

muhammed ile irtibat kurduktan sonra kosesine cekildi galiba.. hic mucize falan da gostermiyor ki inanalim..
Basına birsey gelmis olmasin?
(bkz: iman et kurtul azaptan).