bugün

kellere müjde...!!!

saç ekimi teknolojisinde meğer çok eskiymişiz.

zira 1400 sene önce mekke'de, medine'de saç ekimi yapılabiliyormuş. ama peygamber buna müsade etmemiş, hatta allah saç ekene ve ektirene nalet etmiş.

bakınız kaynak çok sağlam.
lütfen izleyelim, adam 1400 sene önce saç ekimine şahit olmuş ve aynen aktarıyor bizlere;
https://streamable.com/9loqwv

bu arada saç ekiminin caiz olmadığını anlatan bu şahsın dişlerinin yapılmış olması da caiz değil sanırım. ama olsun...

işte bütün bu saçmalıkların kaynağı, hadis dediğimiz islamda olmayan saçmalıklar.

kimisi hz muhammed'in ölümünden 200 sene sonra yazılmış, kimisi 500 sene sonra uydurulmuş, kimisi de hala uydurulmaya devam ediyor.

ve bu saçmalıklara inanan milyonlarca zavallı var malesef.
Bide -di li geçmiş zaman kullanıp kendisi de oradaymış gibi anlatmıyor mu...
videoyu izledim hoca 1400 yıl önce saç ekimi yapılıyordu sözlerini hadislere dayanarak söylüyor. ayrıca haram olduğunu yapan yaptıranında lanetlendiğini söylüyor. bunun nesini abartıyorsunuz insanın dini yönü zayıf imansıza kaçar oldu mu böyle aklından senaryolar geçiriyor. itikat burada başlıyor.
Ben mevzuyu anladım. Bu herifin ya da bağlı olduğu cemaatin diş hastanesi var. Tam karşısına saç ekim merkezi açılmış.

Mevzu bu.
--spoiler--
hadislerin de peygamberimiz (asm) zamanında yazıldığını bildiren birçok rivayet vardır:
--spoiler--

entry numarası şu--->(#44350249)

bu arkadaşımız hadislerin peygamberimiz zamanında yazıldığını da şu isimlere dayandırıyor.

1-buhari

2-müslim

3-ebu davud

4-tirmizi.

►şimdi, buhari 810 senesinde doğmuş. peygamberimiz buhari doğmadan 178 sene önce vefat etmiş.

►müslim bin haccac...821 senesinde doğmuş. peygamberimiz müslim doğmadan 189 sene önce vefat etmiş.

►ebu davut, 817 senesinde doğmuş. peygamberimiz ebu davut doğmadan 185 sene önce vefat etmiş.

►tirmizi, 824 senesinde doğmuş. peygamberimiz tirmizi doğmadan 192 sene önce vefat etmiş.

görüldüğü gibi yukarıdaki arkadaşımız çok haklı. hadislerin peygamber zamanında yazıldığına ikna oldum ben şahsen. siz de ikna olduysanız yüklenin fav butonlarına ve bu arkadaşımızın yanında olduğumuzu kendisine hissettirelim.
Doğru bir iddiadır. Araplaşmış keller, kesin bu iddiayı yutar. Onlar, deve sidiği bile içen tiplerdir çünkü..
saç ekimi, manikür pedikür, dip boyası, burun törpüleme, dudak dolgusu, kaş kaldırma, liposuction, göz altı torbası ve kaz ayağı estetiği, meme küçültme, kalça sıkılaştırma, lazer epilasyon bir gecede yasaklandı.
Yemen otu çiğneyin, Deve sidiği için, her derde deva.
Toprak bulamıyorlarsa, saç eksinler.