bugün

normal zamanlarda yalnızlık artık kanıksanmıştır ama ne oluyorsa 14 şubatta çarşıda pazarda hediyelerin çiçeklerin insanların gözüne sokulması sonucu gereksiz bir hüznün yaşanmasına neden olan olaydır.
bu kişinin 500 kağının cebinde kalacağının habercisidir. 15 şubatta yap bi sevgili kara geç.
benim icin kaderdir.
her sene aynı duygu neden 14 şubatta manita kalmaz.
daha 9 gün vardır. hala umut var gençler. yılmayın çabalayın. bu sefer yalnız olmicaz. hiç olmazsa burada beraber takılırız nabalum.
yalnız olmamaktan çok daha çekici değildir. yılbaşı partisinde "eğlenmeliyiz" hissine sahip olmak gibi, sevgililer gününde "birbirimiz için yaratılmışız" havası oluşturmak, eğer yoksa sıkıntıdır.
çokta büyütülmemesi gereken bir durumdur . neticede normal günlerden farkı yok 14 şubat ın
15 şubattada yalnız olmak kadar normaldir.
pek bir esprisi yok bizim için.
müebbet yalnızlık
Bir pink floydsuz kalmak değildir.
8 yıl aradan sonra ilk defa başıma gelecek durumdur. valla kafam rahat sıfır organizasyon.
17 yıldıd profesyonel bir şekilde gerçekleştirdiğim durumdur.
her 14 şubatta olduğu gibi.

(bkz: 14 şubat için cv toplamak)
14 şubat diye bir Saçmalığa inanmadigimdan umrumda olmayan olaydir. Ha anneler gunune inanirim ama cunku annem var. Ama sevgililer gunune inanmam cunku sevgilim yok.*
Vatandaşı tüketime teşvik etmek için yapılmış psikolojik bir baskı sevgilime hediye alacaksam normal günde de alırım zaten..
13 şubat veya 15 şubat'ta yalnız olmakla eşdeğerdir.

birilerinin bir taraflarından uydurduğu, daha doğrusu aziz valentin'e saygı olarak ilan edilip sevgililer günü şeklinde pazarlanan bir gün için ne bu telaşe?

aşkın, sevginin günü yoktur.
saçma sapan bir gün olup sevgilim olsa kutlayacağım bir gündür.
Kapitalist sistemin uydurdugu bir sey.

aldiginiz her cicek bir kutup ayisinin olumune sebep oluyor dusundunuz mu hic ?
On dört şubat değil de yalnızlar günü olması gereken tarih.
23yaşıma giricem şu yaşıma kadar bir kere bile kutlayamadığım gündür.
Kederli ve buğulu gözlerle içinde bulunacağım grup..

Ama günlerden 14 şubat olmasının pek bir anlamı yok..

Sevdiğinleysen sana her gün sevgililer günü..

Sevdiğinle değilsen, vay haline.

Her gününüzün 14 şubat olması dileğiyle..

Sevgiyle kalın..
18 yıldır yaptığım eylem.
bu yıl yapmıyorum lan sevgilim var. *
sevgilimle ne mi yapacağım? * * *
14 şubat 2014'te yaşamıştım ben bu durumu. sabahı revirde sonuçlanmıştı, anlatayım efenim...

tarih 5-6 şubat belki, belki artı eksi bir kaç gün, belki orada bilinmeyen tarih vardır. belki. neyse. kız arkadaşım beni terk etti o tarihlerde. yalnızım. 14 şubat da hafiften geliyor. böyle ibne ibne. küçükken korktuğum mahallede ki kabadayı gibi. gelip şekerimi çalacak gibi geliyor ibne. bak sen. ibne. neyse.

korkunun ecele faydası yok -sanki savaşa gidiyor mnaki- geldi 14 şubat.

dedim ki hocut, hiç kasma gözünü sevdüğüm, ü ile dedim evet. hiç dedim kasma, film izleyelim gel. 2 bira aldım film izledim, film izlenildikten sonra normal hayata dönülen o dakikalarda baya bir düşündüm, kafa şişik zaten. düşündüm. dedim uyuyayım ben. sakince uyuyayım çünkü evde sierra var. 70'lik tekila var evde. dedim yatayım.

yattım.

bir saat kadar sonra, yaklaşık 11 civarı uyandım.

o dönem farklı bir evdeydim. kaldığım odanın tam üstünde yeni evli çiftin yatak odası varmış...

bilmiyordum.

varmış ama.

abi hayvanlar gibi sevişiyorlar. dedim sevişin lan. bi' de benden sevişin anasını satayım. sevişin. kadın cumhuriyet senfoni orkestrasında ki obuacı gibi kasıyordu kanımca. o kadar ses bir kadından çıkamaz. çıkmamalı. çıkmasın ki ağlamayayım yani.

dedim ta amına koyim böyle 14 şubatın. ben dedim içerim. içtim.

o 70'lik sierra bitti. hem de adolf hitler remix eşliğinde. https://www.youtube.com/watch?v=sqWRfbYQRqI bu parçada.

bi şekilde kendimi yatağa fırlattım.

sabah kalktım.

revirdeyim.
en güzelidir. Sadedir, masrafsızdır.
1 Şubat'ta nasıl yalnızsa 14 Şubat'ta da öyle yalnızdır. Bırakınız bu burjuvazi Kutlamaları.
14 Şubat benim için çok büyük sınav olacak.heyecanlanma sözlük ciddi ciddi sınav var töder midir nedir.hem sana ne lan artist.şşş indir o elini.