bugün

pazar günü oynanacak derbinin skor tahminidir.

fenerbahçe 2-0 galatasaray.

goller: dirar, soldado.
Fb 3-2 gs.

Goller de 2 soldado ve valbuena. Gsnin diagne ve fernando.

Not: liverpool.
görsel
Dirar dağa golü yok galatasaraya gok atar..

Çok iyi ya....

Bizde kaale alıyoruz bunları...
iki sıfır...sıfır sıfır...iki tane sıfır işte.
Beraberlik yada Galatasaray galibiyeti.
2-2 yada 1-2 diyorum.
Doğru başlık bizde tahminimizi yapalım..

33. 55. 77.

7enevbahçe 1. Galatasaray 3
0-1 veya 1-0 biter. iki gol cikmaz bu macta
görsel

Bu konu Niçün iki başlık altinda işleniyor acaba?
(img:#1833121)

Bu konu Niçün iki başlık altinda işleniyor acaba?
hasan ali kaldırım da ilk golünü size saplamıştı beyoğlu yosmaları sizi. dirar bu hafta içi videoda ne demişti ''dirar gassarayın anasını s*ksin''
bunu gerçekleştirecek.
1- 1 bitecek maçtır.
Dedik mi dedik.
Bir bir.
3-0

Soldado, eljif, zajc
sarı kanaryamız 2-1 kazanacaktır goller dirar soldado.
Bir Galatasaraylı olarak tabiki de kazanmayı istiyorum. Hele ki Başakşehirin kaybettiği bir hafta ise mecburuz kazanmaya. Fakat 19 sene olmuş kazanmayalı Kadıköyde. Allah o günleri de göstersin artık 23 yaşındayım. Bir de kupon işi var bu olayın. Oynadığım kuponun tersi çıkıyor genelde. Fenerbahçeye oynamayı düşünüyorum.
Beyaz futbol (beyaz TV) programında Galatasaray'ın feneri evinde 4-1 yeneceği yönünde yorum duyulmuştur.
Tabi gülünmüştür.
kulakları çınlasın fenerin efsanevi çalıştırıcılarından biri olan ‘cocu’ ne demişti?

amk takımında bütün yönetim, ali koç, topçular yalnızca galatasarayı şurada yenelim, burada kıstıralım bunun planlarını yapıyorlar demişti.

bizim için sadece puan açısından önemli bir maç. önemli olan şampiyon olmak. fener bizi 54-0 yensin ama yine biz şampiyon olalım. ama onlar için? erzurumspor içimizden geçsin ama şu maçı alalım diyorlar.

işte ben bu kafayı sevmiyorum, yüzyılı devirmiş bi takımın hedefinin avrupa, uefa olması gerekirken galatasaray olması ne bileyim, götünüze sokun devirdiğiniz asrı diyesim geliyor.
dün akşamki maç berabere bitse idi 1-1 veya 1-2 galatasarayın galibiyeti ile bitebilecek iken dün akşam beşiktaş kazandığı için 2-1 veya 3-1 fenerbahçe galibiyeti ile bitmesi muhtemeldir. galatasaray ne zaman kazanmak için gelse bizimkiler bir şekilde maçı kazanıyor. guiza gibi birisi maçın adamı falan olabiliyor düşün. manava çırak olarak versen sırıtmayacak frey oynar gol bile atarsa şaşırmasın kimse.

galatasaray ne zaman puan alsak yeterli diyerek gelse maç berabere bitiyor hatta galibiyeti kaçıran taraf oluyor. o yüzden bu maç galatasaray açısından çok daha sıkıntılı, stresli geçer.
görsel

3-1 Fenerbahçe alır maçı,
kime yenilirse yenilsin.
Kadıköy de Galatasaray'a yenilmez.
2-2 bitecektir.

Ortada ali palabıyık var da ise bülent yıldırım ile şaşırtmayacaktır.
Ali palabıyık neyi uygun görürse artık.
Artık orta hakemin bi etkisinin olmadığını, önemli olanın var hakeminin olduğunu bilmeyenler, ali palabıyık üzerinden espri yapıyor.

2-0 biter.
https://m.facebook.com/st...709265&id=91956264264

0 4 bekliyorum..
FENERBAHÇEM 2-1 GALATASARAY.
skoru bilmem ama belhanda'nın yine şaşırtmayarak kırmızı kart göreceği karşılaşma.