bugün

hayırlı olsundur.

vurduğunuz leş olsun yiğitler...
Timur taktiği her askere 3 kelle zaruret olmalıdır.
benim vatandasim ankarada kendini guvende hissetmedikten sonra istedikleri kadar operasyon yapsinlar.
an itibariyle fiili olarak başlamış operasyondur.

pkk'lıların teslim olmaları için defalarca anons yapılıyor. belediye'de, pervin buldan'ın da içinde olduğu bazı milletvekilleri, teröristlerin bir koridor açılarak iran dağlarına gitme talebini orduya iletti. asker kabul etmedi.
Hazırlıkları uzun zaman önce başlayan operasyon.
Geçtiğimiz hafta londra'da bir grup kürd bir yürüyüş yaptı. Bir ellerinde apo posterleri: Burası tamam bak, ben sevmem o.ç görürüm ama sen lider olarak görebilirsin adamı. Yani belirli ölçüde beni tahrik etmedigi sürece bir kürd apo posteri de açsın onun lehine de slogan atsın. Tepki veririm ama empati de yaparım bu konuda. Diğer ellerinde ise ankara bombacısının posteri: işte bu alçaklığın resmi. Açıga kavuşsun dünkü faillerle de aynısını yapacaklar. Yani diyorlar ki biz sizi çoluk cocuk demeden öldürurüz öldürenleri de kahraman ilan ederiz. Ambulans seslerinizle halay çekeriz. Isin ilginci bu medeniyetsiz orospu cocuklarına ingiliz yesiller partisinden bir, iskoç milliyetci partisinden de bir olmak üzere tam iki parlamenter destek verdi.

Şimdi bunu niye yazdım; hani dedim ya ben senin apo posteri açmana empati ile yaklaşıyorum diye hah şimdi de senin empati yapmanı bekliyorum. Çünkü yarın öburgün cizrede oldugu gibi ölüleriniz hayvan kadavralarıyla aynı tezgaha yatırılacak bunlar tabi somut bir cesede sahip olan şanslı ölüler için. Bbc'nin cizre izlenimi vardı oradan da okuyabilirsin kömürleşmis ve torbaya konduğunda kömur gibi dağılan çeşitleri de varmış bunların-ordu çalışıyor-.

Her neyse bu pis habis ortamda çoluk çocuk ve tek vasfi terorist yetistirmek olan analar da pek ala ölecek -sikimde olmadıgı kadar temennim de bu-. Hani o zaman diyorum 'bak çocuklarımız öluyo' diye kafa sikmeyin.

Etik mücadele etmiyorsunuz etik mudahale beklemeyin.
Pkklıların arkasında artık bir takım şuursuz Türkleri görmüyoruz bu da bi gelişme.
Tek bir türk evladının bir damla kanına değmeyecek olan vatansız piçler yüzünden gene ocaklara ateş düşecek. Artık şehit haberlerine alışmış bir toplum görmek istemiyorum. Çözüm süreci dediniz, kardeş dediniz. sırtımızdan değil, vatanın kalbinden vurdular. Artık temizlensin bu vatan. Diyarbakır da benim vatanım, hakkari de. Ben onlara küsersem orada şehit düşen mehmetçigin kanının bedelini nasıl öderim ?

Tanrı türkü korusun ve yüceltsin.
Yine masum insanların bolca öleceğini operasyondur. Lâkin tek hücreli beyni olan yazarlar oradaki herkesi terörist ilan etmiş ve faşizan dilek dileyerek sözlüğü kusmuklarıyla kirletmişler bile.
tek temennim bir gün bu tür insanların da evine rus bombaları düşmesidir.
Allah askerimizin yardımcısı olsun.
Askeriminde dediği gibi ,
"Anasını siktiklerim , soyunu tükettiklerim."
20.04.2016 tarihi itibariyle bitmiş operasyondur.