bugün

Ufak çaplı krize neden olmuş bağlantı sorunları. Yurtdışı bağlantıları genel olarak yerlerde sürünüyor yine efenim. Kimisi sadece TTnet kaynaklı olmadığını iddia ediyor, yakın zamanda çözüme kavuşacaktır. *
büdüt: öneri olarak şunu söyleyebilirim, opendns kullanıyorsanız, dns ayarlarınızı otomatik yapın. çünkü opendns tamamen patladı. (bkz: opendns)
bir arkadaşımın düzelttiği sorun. system 32 yi silmiş ve hem interneti hızlanmış hem de ttnet bağlantı sorunu düzelmiş.
sorumlu her kimse ailecek ana-bacı sövdüğümüz durumdur efendim. google ve sözlükler dışında bir siteye erişemedim henüz.
kendisini oldukça hissettiren sorundur. şu ana kadar sadece sözlüğü ve alkışlarla yaşıyorum' u açabildim ki videolar oynatılamıyor zaten. en azından genel bir sorun olduğu konusunda içim rahatladı. (bkz: sorun sende değil bende)
(bkz: sorun şehirlerde değildi) *
ne hikmetse sadece sözlüğe girilebilen bi sorundur.
enteresan bir durum. wow oynayabiliyorum ama explorer'dan google hariç hiç biryere giremiyorum.

sonra google chrome'dan buraya girip bunu yazabiliyorum. ardınan wow'a tekrar girmek istiyorum ama giremiyorum.
millionaire city'ye girip kiralarımı toplalamama engel olan sorundur. ttneti bol bol anıyorum. 15 gb saçmalığıyla birlikte...
(bkz: monitörü ters çevir)
sözlükten başka bir siteye erişim sağlamamı engelleyen lanet şey...
(bkz: kasayı yan yatır)
dreambox kullanıcılarını da sıkıntıya sokan durum. keza lig tv'de de puroglem var.
open dnsin yarra yering olmasıdır.

çözüm:

google dns

8.8.8.8

8.8.4.4

ayrıca yardımsever ttnet de 444 0 375'i meşgule almış. hizmetinize sıçayım efendim.
ibne ttnet'in mükemmel kalitesinin göstergesidir.
ultrasurf kullanarak üstesinden gelinebilen sorun.
sadece ttnet'te değil uydunet'te de yaşanan sorundur.
an itibariyle masaüstü bilgisayarımdan internete giremediğim için laptopumdan şifresiz bir kablosuz ağdan bağlanıyorum.

buradan sesleniyorum: "quiknet adlı kullanıcı, her kimsen nolur modemi kapatma!"
meğerse güneş patlamasındanmış. boşuna almışız ttnet in günahını, opndns nin külahını.

http://haber.gazetevatan....vurdu/340805/43/teknoloji