bugün

90+3'teki frikikte, arkadaşla canlı parasına iddiya girdik. Gol olur dedim, olmaz dedi. Gol oldu. Kahin ahtapot Paul'ün bayrağını ben devraldım evet.
görsel

dünya kupasında ne işiniz var sizin lan. 5-0 lık başka bir açılış maçı var mı acaba.
Sıkıntıdan uyuduğum maç, 4. gol uyandırdı o da maç sonuydu zaten. Spiker Golovin'i çok abartsa da iyi oynamadı.
Ruslar'ın araplar'ı nikahsız şeettiği maç: 5-0.

Gitti oruç, gitti namus, gitti din, gitti iman...

Çöl sıçanı bedeviler daha uruguay ile oynayacak. Asıl tecavüz o zaman.
Rusların Arapların içinden geçtiği maç.
Vodkanın Hurmaya karşı 5-0 kazandığı rezalet maçtır.
2002 dunya kupasındaki 8-0lık almanya açılışından sonra (klose reyize selam olsuuunn) teröristleri afallatan ikinci saldırı/açılış. Sikimim fifası daha elit bir turnuva yapacagina 48 takımli daha sikko bir turnuva planliyormuş bir de.
israil ve abd yalakası araplara rusların boru hattı döşediği karşılaşma.
Abartmıyorum arabistan milli takımı türkiye süper liginde yer alsa asansör takım olur.
Ruslar islamın şartını öğretmişler Suudlara yine.
Bu başlık altında ırkçılık yapan salaklar daha kendi milli takımınız turnuvaya katılamamış siz hala koskocaman bir millete ırkçılık yapıyorsunuz. Çevrenize bir bakalım sizi seven bir komşunuz var mı? Ermenistan, yunanistan, azerbaycan türkiye’den nefret ediyor. Sanki dünyanın en süper ırkıymış gibi bir de ırkçılık yapıyorsunuz.
Gündemden sonra bi keyiflendim bi keyiflendim sorma gitsin.bu arada maçtan sonra kral putin’i arayıp hacı abi skoru paray-lan şey edemezmiyiz ya demiştir kesin.putin cevabı da kesin ahlen ve sehlen olmuştur.
dakika 80'de kapattım 3-0 dı 5-0 bitmiş amk. tb putin.
--spoiler--
ULAN PEYGAMBER ÇIKARIP GOLCÜ CiKARAMAMAK NEDiR YA AMK ARAPLARI.
--spoiler--