bugün

Yarın 21.45'te başlayacak olan maçtır.
TT Arena'da oynanacakmış ve localara yüzde elli seyirci alınacakmış.
kimsenin siklemediği maç.
sırplara acımayacağımız maç. kazanalım da rahat rahat gruptan çıkmaya çalışalım. sonra şu kaybeder biz kazanırız, ordan şu puan gelir, şu şununla berabere kalır matematiğiyle uğraşmayalım.
Umarım kazmaları oynatmaz.
izlemeyeceğim maçtır. Artık avrupa şampiyonası veya dünya kupası hariç hiçbir macı izlemem. Banane ön elemeden hazırlıktan uyurum daha iyi.
Defansta stoper olarak mahmut var. La bu adam orta saha oyuncusu değil mi? Bu maçta ilk golü sırbistan atabilir. Çağlar nerde, ozan nerde acaba...
Vay be trtye bak. Trt1 de dizi veriyor. Milli maçı trt spordan izliyoruz.
Türkay’a 2.15’ten 4000 tl ateşlediğimiz maç.
o mitroviç denen adama sinir oldum. mert'e yaptığı hareketi gördünüz dimi, maçta olsam kafayı gömerdim.
görsel
Aramızda hala milli formayı giymelerine rağmen fb düşmanlığı yapan mallar var.
okay denen angutu takıma koyan, 11 yapan beyni silkeyim.
penaltı. ne diyem mahmut mu diyem.
edit - 2: 2 - 2 , şaşırdım.
edit: 2 - 1

an itibari devre arasının bitmesi ile 1 gol daha yiyen milli takımın oynadığı maç
şuan da ile 2 - 0 olmuş maçtır.
türkiye'de futbolun,* ne kadar vasat olduğunu göstermektedir.

2 - 1 ya da 3 - 1 diyorum.
Hakan çalhanoğlu mükemmel bir gol attı. 1-2.
neden türk milli takımı hep 2.yarı açılıyor merak ediyorum. tahminim bu maçtan da berabere ayrılmak.
bu okay yokuşlu vitaminsizi herhalde yedek kulübesindeki abdülkadir ömür, yusuf yazıcıyı görüp " benim ne işim var la bu takımda?" diyordur. ama laz kafası basmaz. abdülkadir ömür'ü ,yusuf yazıcıyı şimdi oyuna soksa maç dönecek.ama laz inadı yapmaz. 90.dakikada 1 oyuncu değişir. senin beynine. taş gibi milli takım kadrosunu ne hala getirdin !yuh. ersun yanal olsa senden daha iyi iş çıkarır.
bu okay yokuşlu vitaminsizi herhalde yedek kulübesindeki abdülkadir ömür, yusuf yazıcıyı görüp " benim ne işim var la bu takımda?" diyordur. ama laz kafası basmaz. abdülkadir ömür'ü ,yusuf yazıcıyı şimdi oyuna soksa maç dönecek.ama laz inadı yapmaz. 90.dakikada 1 oyuncu değişir. senin beynine. taş gibi milli takım kadrosunu ne hala getirdin !yuh. ersun yanal olsa senden daha iyi iş çıkarır.
Ozan tufan.2-2.
Sırbistan'la beraberliği yakaladığımız için sevindiğimiz maç. Teşekkürler şenol güneş. Nerden nereye aq.
adamlar ezdi bizi. hem de öyle böyle değil.çok atletikler. milli takımımız atletik takımlara karşı çok zorlanıyor.
Donuk bir oyunla başlama hastalığı var takımda bu da şenol beyin eseri. Takımda gerçek bir santrafor yok. Yırtıcı ve adam eksilten takımı ileride tutan bir forvete ihtiyacımız var ancak o da bu jenerasyonda yok.