bugün

shanghai rolex masters turnuvasının final maçıdır.
djokovic'in sinirden topa ayakla vurduğu maç. sırf bu agresiflikleri yüzünden sevmiyorum bu adamı. ayrıca murray 5-4'ten gelip ilk seti aldı. sonuç olarak nadal oy oy oy siker oy oy oy.

not: set gidince djokovic raketi parçaladı lan bildiğin.
djokovic ters köşeye bıraktığı top dışarı gidince öyle bir sinirlendi ki.

fena maç.
djokovice sakin ol şampiyon denilmesi gerekilen maç.
Djokovic in sinirden raketini parçaladığı maç.
Murray'nin tarzını beğeniyorum. iş ralliye kalırsa genelde bocalıyor ve sayıyı kaybeden taraf oluyor ama kurduğu oyun işlediği takdirde muhtemelen return veya +1'den sonra puanı alacak noktaya geliyor. Djokovic'i de sayısız tuzağa düşürdü maçta.

Ama ama ama... Her maçta ağlayacakmış gibi yapıp, sakat sakat oynuyormuş gibi yapıp Bizans oyunları çevirmesi oynadığı seviyeye büyük hakaret. Olimpiyat Şampiyonu'sun, son Grand Slam finalistisin halen puan kaybedince belini büküp, yüzünü ekşitip sakatım ayağı yapıyorsun. Yeter lan!.. Fransa'da maç boyunca ıslıklandı aklı başına gelmedi.
djokovic'in çılgın attığı maç.

maymundan bozma britanyalı kazanmasın lan şu maçı.
djokovic'in kazanması halinde fedex'in koltuğunu tehdit edeceği maç. az önce maç puanını kurtardı djokovic. buradan alırsa maçı büyük iş başarır ama fedex aşkına murray'a finish him diyoruz.
murray'in dağıldığı maç.
Murray fena halde kaydı. Maç puanını kaybetmesini de geçtim son 16 puanın 12'sini kaptırdı. Klasik Britanyalı. Öfkesinden ne yaptığını kendi de bilmez halde. Seti kaybetse de Djokovic'i halen yenebileceğini düşünüyorum.
ikisini de sevmiyorum arkadaş. djokovic küstah herifin teki, murray de tam bir ingiliz erkeği; ibnemsi.
djokovic ilk sette ve ikinci setin ilk punalarında çok fazla salak basit hata yaptı.2. setin son 3 sayısında ise çıldırdı. müthiş sayılarla ortak oldu.tie break olcak gibi.
Murray'den nefis bir slice ve ardından harika bir loop ve diriliş hikayesi yazılmaya başlandı sanırım!
keşke 5 set olsa dediğim maç. güzel maç güzel.
Kaçıranlar Murray'nin tie break'teki 10'uncu puan rallisini izlesin. inanılmazdı ve şimdi iki kez maç sayısı atacak!
bu murray'in son 2 senede ciddi ilerlemiş olduğunu ispatladığı maç.
tie breakte set puanı djokovic.
çinlilerin tezahüratlarıyla maçı basket maçına çevirdikleri heyecan fırtınasıdır.
seyirciler maçta vuruşları etkiliyorlar bu ne coşku amk.
çift hanelere geldi tie-break.
bir raket de andy sünepesi kırdı.

güzel maç.
raket parçalayan parçalayana. müthiş maç olmakta.
an itibariyle setler ve raket parçalamada durum 1 1
Son zamanlarda izlediğim en iyi tenis maçıydı. Djokovic her zamanki gibi sonradan açıldı.
djokovic'in şampiyonluğuyla sonuçlanan fevkalade güzellikte bir tenis maçı.