bugün

öyle bir duruma geldik ki milli takımın bırak hazırlık resmi maçlarını bile kimse takip etmez oldu.
istanbul'da oturmamla birlikte, bilet fiyatlarını merak ettiğim hazırlık karşılaşmasıdır.
Cok gereksiz bir mac.

Andorra'yla mac yapican diye 1 ay evvelinden mi takim mi toplanir haci ya, birakin bu isleri.
gana'nın içimizden geçeceği maçtır. en az 3 gurbetçi oynar diye tahmin ediyorum.
bütün biletlerin ücretsiz akgençlige dağıtıldığı söylentilerinin olduğu maçtır.
Bilet fiyatları 20 liradır. An itibariyle 47 bilet satılmıştır. Ben sizin gibi federasyonu bilmem ne yapayım lan. Şu maçta 100 kişi olacak tribünde. Yapsana biletleri 1 tl en azından tribünler dolar.
gana, u20' deki kadrosuyla çıksa, Türkiye'ye fark atar.
yarın sadece gana için gideceğim maç. eğer gelecek olursa haber versin takılırız. olimpiyat zirvesi yaparız.
arena'daki u20 3. maçına gelen gana taraftarları gelecekse gitmeyi düşünebileceğim karşılaşma. adamlar çok eğlenceli lan!
zerre umurumda olmayan maçtır. Abdullah avcı takımın başında kaldığı sürece öyle devam edecektir. ayrıca o 47 kişi kim çok merak etmekteyim.
hükümetin korkudan titrediğini gözler önüne seren maçtır. adamlar milli maça millet gitmesin de gezi parkıyla ilgili protesto olmasın diye maçı olimpiyat stadyumuna aldırdı.
sırf abdullah avcı gitsin diye milli takımın yenilmesini istermi insan. istettiler.
abdullah avcı nın maç sonu açıklamalarında muhtemelen kulüp takımlarının alt yapılarına ne kadar az değer verdiklerini belirteceği maçtır. kafası atan, canı sıkılan buna takılıyor.
Artık Milli Maçların Ülke içinde Heyecan duyulmayan Angarya maçlar olması çok üzüntü verici...

Sebepmi?

(bkz: Yıldırım Demirören)
(bkz: Abdullah Avcı)
(bkz: Formanın ruhunu bilmeyen Futbolcu Topluluğu)
47 bilet satılan maçtır. 47/82000 iyiymiş.
türkiyenin 2-1 yeneceği maçtır. demedi demeyin.
yani milli takım teknik direktörü ben olsam, lan 48 bilet satılmış, insanları milli takımdan soğuttum deyip onurumla gider istifamı veririm. ama malesef ben değilim td.
kimsenin sikinde olmayan maçtır. abdullah avcı dışında.
izleyecekken araba olmadığı için gidemediğim maçtır. Metro çok yoruyormuş. Bakın şöyle istanbul da metro jetonu 3, kart 2 tl kart yok 3 tl ordan. MEtrodan in stada taksi 5 tl civarı tutuyor. Bide maçta çok sikimsonikmiş yani bu kadar yorulmama değmezmiş o yüzden gitmedim. Gitsem protokol dan yerim hazır bir aramayla.
(bkz: babanın dostunun iyi yönleri)
47 bilet satılmış deniyor, o bile fazladır.
atasporu güreş haricinde uluslararası hiç bir alanda siklenmeyen ülkenin milli takımının maçı.
hangi akla hizmet itin öldüğü yerdeki olimpiyat stadına verildiği bilinmeyen gereksiz maçtır.
Heyecanlandıran maç. 2 gündür uyuyamıyorum dostlar. inşallah kazanırız.

Şaka bir yana, belkide yıllar sonra bilinçli olarak izlemeyeceğim ilk milli maç. Öyle yada böyle izlerdim milli maçları. Milli maç lan bu boru mu? Heralde boru artık. Öyle ki, futbol sevdalısı biri olarak zerre ilgimi çekmiyor. izlemek Zaman kaybı olur. Maalesef...
milli takımın folloşluğundan dolayı o saatlerde trtde harry potter ve azkaban tutsağı'nı izleyeceğim. umarım beni utandırırlar da izlemediğime pişman olurum.
faşist bir futbol müsabakasıdır.

(bkz: her el nusralıyı terörist zanneden insan)