bugün

fener'in yine hakemler tarafından desteklendiği bir haftada beşiktaş'ın doğranması muhtemel maçtır. beşiktaşlı futbolcuların ekstra dikkatli olması gereken maçtır, hakem en ufak hareketimize kart çıkaracak, hakem yanlış karar verse dahi itiraz etmemek lazım.

amınakoduğum öyle bir düzen ki bu sadece rakiple mücadele etmiyoruz işte.
yine üç büyükleri kollama haftası geldiği için gaziantepspor'un kıtır kıtır doğranacağı maç. fener'e ofsattan iki gol verdiler yarın galatsaray'a ertesi günde beşiktaş'a yapılacak güzelliklerin önü açıldı. lig'de üç takım var zaten.
liderlik koltuğunu 23 nisanda başbakanlık koltuğuna oturan çocuklar gibi cumartesi fenere pazar galatasaraya bırakan beşiktaşımın çoluk çocuğu sevindirdikten sonra tekrar yerine kurulacağı maç.
tosun paşamızın (bkz: cenk tosun) eski takımına gol atacağı ve bir beşiktaşlı duruşu olarak sevinmeyeceği maçtır.
tahminimce beşiktaşın 2-1 kazanacağı karşılaşmadır.
tottenham galibiyetinden sonra moralli çıktığımız karşılaşma.
atiba da iyi dinlendi bu hafta, en çok ondan bi şeyler bekliyorum bugün.
sivok u özledim. iyileş artık be adam.
sen yokken kornerlerin heyecanı yok.
3.5 üstü olacak maç.
BEŞiKTAŞ iLK onbiri:
Tolga, Serdar- Franco-Atınç-Motta, Oğuzhan, Atiba, Gökhan-Sosa-Olcay, Cenk Tosun.
beşiktaşın 3 puanla ayrılacağı maç.
slaven bilic in askerlerinin mükemmel bir oyuna kazanacağı maç olacaktır demek isterdim ama asker kalmamış gerçekten, pedro ile atınç birlikte oynayacakmış şaka gibi, önder özen gitti kadro planlaması da suya düştü. yedek forvet veya kerim dışında hücumcu yok.süper lig in lider takımının kadro kalitesi içler acısı. bu durum bu akşam liderlikten düşmeye neden de olabilir.
çağatay şahan beşiktş aleyhine düdüğünü çalmaktadır yine, maçın gidişatı kadar kendisinin düdükleri de dikkat edilmelidir.
Hiç tadı tuzu olmayan çok zevksiz, sürekli faullerle geçen bir süper lig karşılamasıdır.
gaziantepli oyuncu şenol can gökhan ın dirsek atması sonucu kendisini öyle bir yere attı ki aralıksız bir dakika evlat acısı yaşamış gibi bağırdı. başkasının adına utanmak böyle bir şey olsa gerek. kocaman adamsın hiç mi utanmayacaksın çevrende bunu izleyenler olduğunda.
topsuz alanda gökhan a sarılan oyuncuya gökhan vurunca sırf kırmızı gördürmek için öküz gibi böğürejn bir gaziantepsporlu futbolcunun oynadığı maç. siz de futbolcuyum diye geçiniyorsunuz ya ne diyeyim.
15 saniyede bir hakemin düdük çaldığı karşılaşma. oyuncular havaya giremiyor. böyle giderse berabere biter bu maç amk.
atincin nasil oynayacagi tarafimca merakla beklenmektedir . uzun sure sonra izleyemedigim mac .
gökhan töre dirsek atmış - çarpma olmuş bunlar önemli şeyler değil arkadaşlar. bu hafta fenerbahçenin ofsayttan golü var o varken neden gökhanla uğraşalım di mi?

bjk'nin kazanmasını isterdim, ki hala istiyorum da şu gökhan'ı az daha şımartırlarsa kendi taraftarının da tepesine biner bu gidişle.

not: fb.
gökhan töre'nin net kırmızı kartının atlandığı maç.

geçtiğimiz hafta ersan'ın da vardı kırmızısı, eskişehir'in verilmeyen penaltısı, demba ba'nın elle kontrolle attığı golü.

iyi gidiyorlar iyi.

edit : neyi eksiliyorsunuz la kartallar? neyse daha bizimle oynamadınız ehehe
Beşiktaş için hiç iyi gitmeyen maçtır. fazla top kayıpları, pas yapamama gibi sorunlar var.* umarım ikinci yarı bilic iyi bir konuşma yapar.
gökhan töre'nin attığı dirseği fenerbahçeli bir futbolcu yapsaydı şu an linç olurdu, dirseği topsuz alanda atıyor o sırada hakemler topa baktığı için pozisyon es geçiliyor ama kırmızı kartın verilmesi gerekiyordu. pozisyonda bu;

https://vine.co/v/O6ExIvHm2n0
gökhanın bu hali nolcak merak ediyorum.
Asteras Tripolis maçında kendi kafasına göre penaltı atmak istemesiyle başladı herşey.
sonra kendi kendine oynamalar, pas atmamalar, çıldırttı herkesi.
anca çalım çalım, kendi gol istiyor sadece, itlik yapıyor, pislik yapıyor, azcık sosayı örnek al be adam.
okadar oyuncu senle birlikte koşuyor, atağa kalkıyor, yazıktır.
böyle gitmez bu.
iddaa'da tek'e kaldığım maçtır. 500 küsür lira var işin ucunda haydi beşiktaş be.
2014-2015 Gökhan Töre sezonu.
Adam takım arkadaşına silah çekmiş ceza almamış, bir dirsek attı diye mi ceza alacak.
sakatlayın amına koyim maçı. gelen geçen giriyor oyuncuların bacaklarına. yöneteğin maçı sikeyim hakem.