bugün

(bkz: hüseyin üzmez yatılı ilköğretim bölge okulu)
eğer fotoğraftaki kızdan bahsediliyor ise bu 13 yaşındaki bayan olarak, küçülsün de cebime girsin efendim... yok bırakın kemik kontrolünü en basitinden bir vajina kontrolünde o kızın vajina yaşının 25 olduğunu görebilirsiniz.
(bkz: küçükhanım)
hastalıklı ruhu bozuk problemli ve sapık bir hissiyattır, zira 13 yaşında vücut ölçüleri ne olursa olsun mantığı ve aklı 10 yaşına daha yakın olduğundan ve reşit olmadığından çocuktur o. bu tip şeyler hisseden insanlar kendilerine derhal mani olmalıdır, olamıyorlarsa hemen ruh ve sinir hastalıkları hastahanesine gitmelidir. o da kar etmiyorsa yüksekçe biyer bulup kafasının üstüne atlamalıdır.
13 yaşında olan kişi ne bayandır ne de adam. çocuktur çocuk.
(bkz: bu çocuksa ben portakalda vitaminim)
16 yaşından küçükler çocuk sınıfındadır. mağazayada gitsen böyledir. doktora gitsende ancak sözlükte seksapalitesi olan aşık olunacak kız oluyor nasıl iştir bilinmez.
''hâlâ çocuksu henüz etkileyici değil'' eleştirisiyle karşılaşmak.
1. sapıkçadır.
2. büyüyünce penelope cruz olur bu.
3. *
mapusanede şişeye oturtulmakla sonuçlanır. iyi de olur.
friday diye bir şarkısı vardır. cuma günü dinleyin.
13 yaşında ki bir çocuğa demek istendi herhalde zira 13 yaşında ki bir kıza aşık olmak sapkınlık belirtisinden öte, sapkınlığın taaaa kendisidir.
seninde yaşın 13 civarındaysa sorun yoktur.
(bkz: bayan)
Saçmalıktır. O yaşta aşk yalandır. Sadece insan bağlanacak bir karşı cins ister.
Büyük olup 13 yaşındaki çocuğa vuruluyorsanız sizi vurmamız gerekiyor çünkü sübyancı oluyorsunuz zaten.
eğer 8 yaşındaysanız ve âşıksanız hayat gerçektende çok karmaşık olabiliyor veya çok güzel olabiliyor (bkz: cedric)
gerici zihniyetin ürünü olabilecek eylem.
(bkz: çocuk istismarına karşıyız)
eğer vicdansızsan, dinen caizdir.
13 yaşında bir çocuğa aşık olmaktır.
-mahmut ben 13 yaşında ki bi bayana aşık oldum.
+abi 13 yaşında ki bi bayana mı?
-evet acayip biri çok güzel uuv çok şirin.
+öhh abi normal şirin olması daha çocuk yani.
-deme öyle şimdi içim bi hoş oldu güzel bi hareketlenme flan.
+abi bi dakika bi satırı alıp geliyim ben.
-napıcaksın satırla mahmut?
+çükünü kesicem kan beynine gitsin biraz!
eğer fotoğraftaki kızdan bahsediliyorsa mide bulandırandır.
Kızın her tarafından ergenlik akıyor.
+ iyi günler sağyın bağyan.
- iyi günler yazar amca.
+ ben sana aşık oldum gulüm. Çok samimi hisler içindeyim saa karşı.
- bana şeker alsana...
bu mu güzel allah aşkına diye içerlediğim bilmem ne. yok güzel olsa sübyancı mübyancı ama zevk sahibi diyeceğim o da yok.

ek: adam hem sübyancı hem zevksiz.
ergenlik buhranı nelere kadir diye söylendiriyor insanı.