bugün

13 ocak 2013 pazar günü saat 20:30'da hüseyin avni aker stadı'nda oynanacak olan ziraat türkiye kupası karşılaşmasıdır.

bilet fiyatları:
kale arkası - 5 tl
maraton - 10 tl
kapalı - 25 tl
vıp - 35 tl

trabzon taraftarının yüzde yüze yakın bir doluluk oranıyla bu maçı tribünden seyredeceğini düşünüyorum.

1461 trabzon ise taraftar desteğini arkasına alarak kelimenin tam anlamıyla yüreğini de ortaya koymalıdır.

fenerbahçe - 320.000.000 Tl
1461 trabzon - 13.000.000 Tl

şartlar böyle iken yapacak bir şey yok zaten.
emek vermek, hırsla mücadele etmek bu şehrin takımının oyuncularına yakışacak olandır.

dik oynamaya devam !
kansız, kavgasız bitmesi dilenen maç. zira trabzonspor taraftarları bu maçta büyük eylemler yapacaklar şeklinde alınan duyumlar çoğalmakta. en kötü ihtimalle sahaya bıçak atıp demokratik !!! tepkilerini falan gösterirler.
Emek hırsızlarının utanmadan çıkacağı maç.
üst biteceğini düşündüğüm maçtır.
fenerbahçe'nin farklı kazanacağı maç.
tahmin: 1-4
trabzon'un genç delikanlılarının kendilerinden daha deneyimli meslektaşlarına karşı saat 20:30'da verecek oldukları mücadeledir.

ekleme: bu entry çok seri bir şekilde eksilenmiş. ''allah allah nedendir acaba'' diyerek bir kez daha okuduğumda farklı bir anlamın daha ortaya çıkması bazı canları yakmış ki anlaşılan onlar da oylama butonuna abanmış. canları sağ olsun.

''...karşı saat 20:30'da verecek oldukları mücadeledir.'' der iken ''vermek'' fiiline odaklanıp cümleyi farklı anlayan zihniyetler mevcut. aslında orada ''mücadele vermek'' ifadesinin tanım haline bürünebilmesi için ''verecek oldukları mücadeledir'' şekliyle kelimelere dökülmesi tarafımca gayet normal görülmüştür.

yoksa bizler, gerçekten de olacak olsa bile, ''yeneceğiz, koyacağız, çakacağız'' gibi ifadeler kullanmanın doğru olmadığını düşünüyoruz. hem de kişilerin kendi takımından her anlamda daha az imkanlara sahip olan bir diğer takım için * böyle ifadelerde bulunması açıklanması güç bir şey. ve bir o kadar da komik.

kiminle boy ölçüşüyorsun ki sen ?

1461 tertemiz bir takım, tertemiz gençleriyle..
sen ise kirlenmişsin.

''koyacağız, çakacağız'' diyerek mi benim gözümü korkutacaksın ?
trabzon 1461'in sahasının en az 3 maç kapanacağı maç. holiganlık genlerinde var efendim.
fenerbahçe nin 1461 trabzon u darmadağın edeceği maçtır.

edit: 1461 in kalecisi sabahtan beri oyunu soğutmak için elinden geleni yapıyor. böyle yavsak bir adam görmedim.

bu yorum yapan eski trabzonlu arkadaşta biraz objektif baksın. bu ne lan böyle saçma sapan yanlı yorumlar.

edit 2: bu nasıl bir yanlı yorumcudur bak hala sacmalıyor. lan bi sus lan bi sus. gördüğünü söylemiyorsun bak sinirimi bozdu iyice.

edit 3: beraberlik için bu kadar çirkeflik yapan bir takım görmedim. çirkef kadınlar gibiler.

edit 4: kırılma anını yasadık. fenerbahnin golu gelecek 10 dakika icinde.

edit 5: evet dediğim gibi gol oldu. dağılın.

bu kadar rezil bir taraftar görmedim. 2 oldu lan bu arada ahahahaha

ne oldu lan bu taraftarların sesi çıkmıyor ?
1461 kazanırsa hiç şaşırmayacağım maç.
Holiganizmin doruklara ulaşacağı maçtır. Fenerbahçenin olası öne geçmesiyle, stadın başlarına yıkılmasına kadar gidecek olan olayların yaşanabileceği maçtır.
Şimdiden Trabzonspor taraftarlarını kınıyorum.
bazı eziklere kapak olacak olan maç.
2013 yılında hala daha verecek-alacak kelime oyunlarıyla tatmin olabileceğini düşünen iq seviyesi 3.14 seviyelerinde gezen arkadaşları bize göstermiş;

türkiye lig tarihinde şikeden ceza almış,

maç ayarlamaları yapıp puan ve puanlar kazanmış,

rakip takım futbolcularına rüşvet vererek maç ayarlamaları yapmış,

federasyon kurumlarına yerleştirmiş oldukları şahıslarla şike yapmış,

tüm bunlar yargı tarafından da onaylanmış,

güzide kulübümüz fenerbahçe'nin müsabakası.

ha benim böyle bir takımın taraftarı olsam insan içine çıkamam ama fenerbahçe taraftarı arkadaşlar ikinci lig takımına çakmaktan tatmin olabilecek seviyede olduklarından şaşırtıcı değil.
fenerin puan kaybetmesi halinde taraftarın aykut hoca ve yönetime sövmesi gereken maç.
boşuna edebiyat parçalanmasına gerek olmayan, sıradan bir kupa maçı. yener geliriz.
1461 trabzon un fenere dunyanin kac bucak oldugunu gosterecegi mac dir net.
20:30'da atv'nin yayınlayacağı maçtır.
her zaman olduğu gibi fenerbahçe' nin rakibi kim olursa olsun o takımın taraftar sayısının bir anda tavan yaptığını gördüğümüz maçtır. el sikiyle gerdeğe girmenin ne olduğunu anlamak için fenerbahçe maçlarını izlemek yeterli sanırım. kıbrıs rum takımıyla oynasa gidip orayı destekleyecek kadar omurgasızlar var. iyi ki fenerbahçe' liyiz. hatta iyi ki sadece fenerbahçe' liyiz.
kale arkasi 5 tl.olan macmis. e hala agaca cikip izlemeye calisan olmaz umarim.
bir adet ne dediği anlaşılmayan yorumcu barındıran maç.
aykut kocaman' ın fenerbahçe' yi santraforsuz oynattığı maç. siktirgit artık aykut. utanmasan 10 tane liberoyla çıkacaksın maçlara.
1461 Trabzon tribünlerinde "kim bunlar kim bunlar? hırsızlar hırsızlar!! " tezahüratı yapıldı..
emek hırsızları ile pilot takımın maçı.

inönü'de kızlığınızı alacağız kanaryalar!
yorumcunun sıçıp sıvadığı maçtır. at gözlüğüyle maç izlemek bu sanırım. bir tane tarafsız yorumcu olmayacak sanırım bu atv'de. bir gürcan bilgiç bir bu.

edit: yorumcuda hami mandıralı imiş.
tribünlerden, bu galatasaray' lılar niye götümüzü yalıyor tezarühatı yükselmiştir.
yorumcunun hami mandıralı olduğu maç!