bugün

2-1 gol villa.
barca ikiledi.
david villa'nın 30 metreden ve frikikten attığı muhteşem gol ile 2-1 olan karşılaşma.

edit: hadi 25 olsun.
Villa frikikten attı 2-1 oldu. Neyse ki iddaa da Milan a vermedim..
kadife ayak ın golüyle 2-1 olan maç.
david villanın kendine güvenerek müthiş bir frikik golü attığı maç. topun arkasına yalnız kendisi geçti atacağından emindi.
şuana kadar azerice ingilizce şimdi de italyanca olarak izlediğim maç.
messi'nin topla birlikte kaleye girme girişimi nesta'nın müdahalesiyle engellenmiştir.
rah e farda' nın müthiş hizmeti ile izlenebilen maç.

arayıp da bulamayanlar için frekansları; 11986 mhz, 2222 sembol hızı, polarizasyon h

ayrıca aynı hizmeti atletico madrid' in avrupa ligi maçında da bekliyoruz.
2-2 biten maçtır.
barcelona'nın şok olduğu maçtır.
bazı bağnaz barcelonalı yavşakların şok olduğu maçtır.
milan ın son dakika golüyle 2-2 berabere bitirdiği maç.
gece gece beni sövdürten maçtır!
niye d-smart niye? niye yapıyorsunuz oğlum böyle?
yok kardeşim! yok işte d-smart kimsede! rayting falanda yapmıyorsunuz bu maçta!

nasıl bir düzende yaşıyoruz bu ülkede biz?
neyin yasakçılığını yapıyorsunuz siz?
2000'lerde değilmiyiz kardeşim? artık internet bir hak değil mi?
anladık paraya taptığınızı! d-smart olayından o çok belli oluyor da...
insanların internetten maç izleme özgürlüğünü, elinden alarak daha da küçülmek niye?
avrupa'nın hiçbir ülkesinde böyle bir zihniyet yok!

barcelona-milan kırk yılda bir karşılıyor. onu da bu ülkedeki para babaları millete izlettirmeyeceğim diye uğraşıyor!
ayıp be! ayıp!
2. yarı oynadığı futbolla barcelona yı uyutan ac milan ın istediği sonucu aldığı karşılaşmadır.
thiago silvanın golüyle berebere biten maç.
son gol içime doğdu resmen ha milan atar bu cüce barçalıların arasından dedim ve attı da. futbol bu adamlar belki iki kere geldi adam gibi ikisinie de atıp istediklerini aldılar. bu grup öyle bi grup ki bi mucize olmazsa milanla barça kesin çıkacaklar ama milan bu maçtan puan alarak lider çıkma yolunda önemli bi adım attı. ayrıca pique yokken barça defansı sıradan bi defans oluyor.
bu maç şunu ortaya çıkarmıştır;geçen sezon fenerbahçe şampiyonluk yolunda giderken bukalemunsporlular nasıl her maç fenerbahçe'nin rakibini tutuyorduysalar bu maçta da real madrid fanları birden siyah kırmızı renge bürünmüştür.koyduk falan deniliyor ama maç 2 2 bitti hatırlatırım.kib öptm by.
sonucu beklediğim gibi olmuş maç. Ac Milan bu dünyanın en büyük iki kulübünden biri. Real Madrid'in Avrupa'daki büyüklüğünü tehdit eden tek kulüp. Adamların 7 ŞL'si var. ancak fuboldan Messi'yi tanıyarak hoşlananlar Barcelona'yı birşey zannederler.
bazı melislerin kendinden pay çıkardığı maç.
milan ın iddaa şirketine kendisini bir daha küçük görmemesini, 8,00 oran vermemesi gerektiğini ispatladığı maç.