bugün

ibret-i alem icin taksim meydaninda teker teker sikinden asilmasi gereken orospu cocuklari guruhu.
günde 60 kere tecavüz edilerek cezalandırması gereken insanlar.
60 tane o çocuğu.
şeriat kaunlarına göre cezalandırılması gereken sapıklardır:
suç işlenen uzvun kesilmesi gerekir.
her gün onlarcasını görürüz de bilmeyiz onların da o hayvanlardan olduğunu, insan sanarız. belki minibüste para uzattığımız adamdır bu belki de market kasasında bir ön sıradakidir. aramızdalar ve insancılık oynuyorlar.
(bkz: 300 spartalı)
(bkz: 60 orospu çocuğu)
orospu cocuklugu parayla değil ki.
tanim : küfürlerin yetersiz kalmasina sebebiyet vermis 60 ki$i.
ruh ve benden sağlıklarını bozarak itinayla *ikilmesi gereken insan topluluğu.(rabbim yarattın bide takip et)
bu 60 insana benzemedik mahlukat o kızın hayatını karartmıştır öncelikle. allah belanızı versin.
serefsizin de adisi,kendini tatmin etmekten başka bir derdi olmayan o derdinden sallandırmaktan bile uslanmayacak Allah bilir zevk alacak kadar yoldan çıkmış ahlaktan bi haber zımbırtılar.
Dünyanın takılması gerektiği ispatlayan 60 bozuk varlık.
kısas a kısasla cezalandırılası şahışlardır.

sözlüğün hümanistleri neden bu 60 kişiyi hala savunmamış diye merakta kaldım. öyle ya saygıdeğer(!) apo'yu savundunuz. kendini satan bir kısım eşcinselleri savundunuz. bunları da savunun. Birtakım rahatsızlıkları sırf onları anlama adına savunan zihniyet gitmedikçe hergün karşılaşabileceğimiz olaylardır.
hiç yargılamaya gerek yok leonidasın kuyusuna atıcan "This is Sparta" yapıcan hepsine.
hadım edilesi şerefsizler.
kusura bakmayın ki bakılacağını da sanmıyorum ama 60' ı da orospuçocuğudur.
dengesiz birinin hayvanat bahçesinin kapısını açık unutup kaçmasına neden olduğu 60 tane hayvanoğlu hayvan.
Matematikte eşitsizliktir.Ordaki 60 da o. elemandır.
(bkz: idam geri gelsin kampanyası)
cehennem kapilari dahi kendilerine kapali olacagindan, zebani abilerimizin bizzat ilgilenecegi insana benzeyen canlilardir.
en lanet duyguların insanları sözünün bile bu hayvanlara iltifat olacağı aşikardır.
bu entry için kullanacağım her kelime sözlük formatına aykırı olduğu için, daha fazla sinirlenmeden beni anlayabilecek yazar arkadaşlarımın olması mutluluğuyla başka bir entry'e geçiyorum.
maalesef bu gibi kimseler hapse girip cikmakla islah olmaz. tecavuzden sonra cinayet de varsa cezasi abd'de oldugu gibi idam olmali. maalesef bazi suclarin cezasi idam olmadikca cozum bulunamaz.
eğer taksim in ortasina penis heykeli dikilmesi gerçekleşirse, sırayla bu heykeli kullanmaları gereken 60 şerefsizdir.
en ağır işkencelere tabi tutulduktan sonra içinde aids, hepatit c gibi bilimum hastalıkları barındıran bir enjektör yardımıyla hayatları tamamen karartılırsa mükemmel olacak 60 kişidir.
evrim teorisini sorgulamama yol açan 60 kişi.

eğer doğal seleksiyon olsa idi bu 60 kişinin içinde bulunduğu türün mö 10000 yıllarında falan yok olması gerekirdi.

diğer yandan bazı bölgelerimizde hala 12 13 yaşında kızlarla evlenen 50 yaşında amcalar olduğunu düşünürsek, aslında onların da yaptığı cinsellik hakkında bilgisi olmayan bir çocuğa tecavüz ettiğini söyleyebiliriz.