bugün

üzülerek belirtiyorum ki bu kişi benimdir. bütün arkadaşlarımın 10 yaşından itibaren her 2 haftada bir yeni sevgilisi olduğunu gördükçe adaletin bu mu dünya diyip ağlıyorum. annem "nen var kuzum" diye soruyor sofrada. çünkü yüzüm asık bir şekilde tabağımdaki yemekle oynuyorum. soruyu cevaplamamak için de "izninizle odama çıkıyorum ben" diyerek kaçıyorum.

arkadaşlarım sevgililerinden bahsediyor yanımda. mesela geçen gün ayrılan pelinsu ile berkecan çifti.. pelinsu berkecan'a pokemonlu ayfon kabı almış onu affetsin diye. o an o kadar kötü hissettim ki. galiba en yakın arkadaşım pelinsu'nun sevgilisi berkecan'a aşığım.
o yüzden çevremdeki erkekleri görmezden geliyorum sanırım. yoksa hiç sevgilimin olmamasının çirkin olmamla bir alakası yok.

ah ah keşke 13 yaşında bir sevgilim olsa da kızlara "durdu durdu turnayı gözünden vurdu, kendinden büyük biriyle çıkıyor ne kadar havalı" dedirtebilsem..
12 yasinda olup kadin olmak. hayret olunacak durum.
(bkz: ne diyosunuz evladım siz)
benim 18 yaşıma kadar hiç sevgilim olmamıştı. sonra zıvanadan çıktım tabi.
12.5 olunca olacaktır.
normal bir durumdur. ama sen burdan atilmazsan o normal degildir. bokunu cikardiniz iyice. soyledigin yaslari hangi kafa ile yaziyorsun bilmiyorum ama, kimse mudahale etmezse sunu bil, trolluk demek orospu cocuklugu demek degildir.