bugün

karın ağrısı, test kitapları,yorgunluk, saat 21.30 a kadar dershanede kalmak, panik,kusmuk.
(bkz: wc de bile test çözmek)diye özetlenebilecek sınıftır.
sivilce surat olmak ve dubaya benzemek de akabinde gelir.
(bkz: bizim zamanımızda buralar portakal bahçesiydi)
okulun en büyüğü olmaktır.

(bkz: hiyerarşik düzen)
(bkz: yusuf yusuf etmek)
başlık açmayı becerememek de en büyük belirtisidir.
en zor işin omuzlarında olduğunu sanmaktır, halbuki çalışmaya ara yok, kimse sanmasınki (bu sözüm sözlükteki ergenlere) * *
üniversiteye girdim oh rahatım, yok daha çok çalışıyosun ki bi işe yaramıyo, en çalışmadığın dönemde bile ister istemez bişeyler yapıyosun,

nba finallerini izleyemeyen bi bünyeden bahsediyoruz bura, öss ye gireceğim sene maç kaçırmazdım ben, o derece.

bundan sonra da iş var, ki önce ona girebilmek var, o yüzden en iyisi en başı bu hayatın.

geriye gittikçe güzelleşiyo. işbu maksatla 12. sınıf olmanın değerini bilmeli.
okulun en büyüklerinden olmaktır. artık o 4 yıl okuduğun ama bir an önce gitmek istediğin okuldan gidiyorsundur. mutlusundur. fakat, sıkıntıya girersin kazanmak için. herşey çok güzel olacak demek, rahatlatacaktır ruhu. *
dünya'ya 1 kala demektir.
*
son değil, başlangıçtır.
valla hiç de öyle kasmamak gerekliymiş.

her sene farklı bir tarzda soran ösym'yi anlayamamış olmanın nedeniyle belki de ygs ve lys3 te ağzıma sıçılmış sınavlar geçirmeme sebep olan sınıftır.
içinde bulunduğum durumdur. bir yandan lisenin bitmesine üzülürüz bir yandan da oh liseli alert olmaktan kurtuluyoruz deriz.bu ne yaman çelişkidir.
(bkz: welcome to fathers)
meslek lisesiyse haftada 2 gün okula gitmektir.
bugun olduğum şey.
meslek liselerinin staj senesidir. yaz stajı ve okul vakti yapılan stajları bulunmaktadır.
12 ne lan. lise dediğin 11'de biter. 12 ne amk.